196g, 7,6mm tloušťka
Android 12
128GB uživ. paměti, Pam. karta Ne
| KONSTRUKCE | 196 g, 157,4 mm, 75,8 mm, 7,6 mm |
| PAMĚŤ | uživ. paměť 128 GB, 8 GB |
| DISPLEJ | 6.6 " |
| STAV | Nový |
| KONSTRUKCE | Dotyková |
| HMOTNOST | 196 g |
| VÝŠKA | 157,4 mm |
| ŠÍŘKA | 75,8 mm |
| HLOUBKA | 7,6 mm |
| ODOLNÉ (OUTDOOR) | Ano |
| TYP ODOLNOSTI | IP68 |
| BARVA | Růžová |
| ODOLNOST | Voděodolný; |
| KONFIGURACE KARET | Dual SIM + eSIM |
| TYP PROCESORU | Exynos 2200 |
| POČET JADER PROCESORU | 8 |
| UŽIVATELSKÁ PAMĚŤ | 128 GB |
| PAMĚŤ RAM | 8 GB |
| MOBILNÍ SLUŽBY | Google Mobile Services; |
| OPERAČNÍ SYSTÉM | Android |
| VERZE OS | Android 12 |
| NADSTAVBA | One UI 4.1 |
| KAPACITA BATERIE | 4500 mAh |
| MAX. VÝKON DRÁTOVÉHO NABÍJENÍ | 45 W |
| MAX. VÝKON BEZDRÁTOVÉHO NABÍJENÍ | 15 W |
| DATOVÉ SLUŽBY | 3G;4G;5G; |
| BEZDRÁTOVÉ TECHNOLOGIE | Bluetooth;GPS;NFC;WiFi; |
| KONEKTORY | USB-C; |
| SYSTÉMOVÝ KONEKTOR | USB-C |
| BLUETOOTH | Ano |
| VERZE BLUETOOTH | 5.2;A2DP;LE; |
| WI-FI | 802.11 a/b/g/n/ac/ax |
| NFC | Ano |
| STEREO REPRODUKTORY | Ano |
| PODPORA OTG | Ano |
| TYP SIM | nano SIM |
| PODPORA DVOU SIM KARET | Ano |
| ÚHLOPŘÍČKA DISPLEJE | 6.6 " |
| TECHNOLOGIE DISPLEJE | Dynamic AMOLED 2X |
| TVAR VÝŘEZU V DISPLEJI | Průstřel |
| FREKVENCE DISPLEJE | 120 Hz |
| TYPY OBJEKTIVŮ | klasický;širokoúhlý;teleobjektiv; |
| POČET OBJEKTIVŮ ZADNÍHO FOTOAPARÁTU | 3 x |
| POČET OBJEKTIVŮ PŘEDNÍHO FOTOAPARÁTU | 1 x |
| ROZLIŠENÍ HLAVNÍHO ZADNÍHO FOTOAPARÁTU | 50 Mpx |
| CLONA HLAVNÍHO ZADNÍHO FOTOAPARÁTU | f/1.8 |
| ROZLIŠENÍ ŠIROKOÚHLÉHO FOTOAPARÁTU | 12 Mpx |
| CLONA ŠIROKOÚHLÉHO FOTOAPARÁTU | f/2.2 |
| ROZLIŠENÍ FOTOAPARÁTU S TELEOBJEKTIVEM | 10 Mpx |
| CLONA FOTOAPARÁTU S TELEOBJEKTIVEM | f/2.4 |
| TYP STABILIZACE OBRAZU | OIS; |
| STABILIZACE | Optická |
| OPTICKÝ ZOOM | 3 x |
| ROZLIŠENÍ PŘEDNÍHO FOTOAPARÁTU | 10 Mpx |
| CLONA PŘEDNÍHO FOTOAPARÁTU | f/2.2 |
| ROZLIŠENÍ VIDEA | 7680 × 4320 (8K Ultra HD) |
| ČTEČKA OTISKU PRSTŮ | Ano, v displeji |
| SENZORY | Akcelerometr;Barometr;Dálkový;Gyroskop;Přiblížení;Světelný; |
| GPS MODUL | Ano |
| PODPORA SATELITŮ GPS | A-GPS;GALILEO;GLONASS;GPS; |
| GEOTAGGING | Ano |
| DIGITÁLNÍ KOMPAS | Ano |
| ČESKÁ LOKALIZACE | Ano |
| DISTRIBUCE | CZ |
Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.
Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.
V případě
opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.
Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.
Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.
Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?
Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.
Aby naše webové stránky fungovaly správně, našli jste na nich, co hledáte, ušetřili spoustu času a nezobrazovaly se vám věci, které Vás nezajímají, potřebujeme od Vás souhlas se zpracováním souborů cookies, tj. malých souborů, které se ukládají ve vašem prohlížeči.