Samsung Galaxy S20 Ultra na reálné fotografii. Podívejte se I potvzené jméno

5. únor 2020
1 min. čtení
0 videí
foto:  Samsung
  • Oficiální představení řady Galaxy S20 od Samsungu už je za dveřmi a konečně máme k dispozici reálnou fotografii nejvyššího modelu.
  • Zadní strana a fotoaparáty Galaxy S20 Ultra jsou tak definitivně potvrzenou věcí.

Fotografii zadní strany telefonu Galaxy S20 Ultra sdílel známý leakster Ice Universe, který se zaměřuje právě na značku Samsung. Na fotografii tak můžeme vidět černou variantu zařízení s obdélníkovým modulem fotoaparátu. Vevnitř modulu je hlavní 108Mpx senzor nové generace vlastní výroby. Dále zde najdeme 48Mpx periskopický teleobjektiv s desetinásobným optickým a stonásobným hybridním zoomem a širokoúhlý 64Mpx snímač. Vůbec poprvé bude mít telefon od Samsungu periskop. Prozatím se takovým objektivem mohlo chlubit pouze Huawei.

Reklama

Na další uniklé fotografii, tentokrát od uživatele Twitteru, jež je na síti pod jménem @jon_prosser, můžeme vidět krome Galaxy S20 Ultra také telefon Galaxy S20+. Ten nenabízí takové fotoaparáty jako jeho výkonnější brácha. Konkrétně zde mluvíme o hlavním 12Mpx senzoru v kombinaci s 64Mpx teleobjektivu a 12Mpx širokoúhlém objektivu doplněném o ToF senzor.

Dříve se předpokládalo, že nové vlajkové modely od Samsungu se letos budou jmenovat Galaxy S11. Později se však po několika únicích přešlo na označení Galaxy S20 a dále už se nepřemýšlelo, že by to mohlo být jinak. Každopádně označení Galaxy S20 je opravdu potvrzené díky oficiálnímu webu Samsungu, na kterém se objevil nový kryt právě pro Samsung Galaxy S20

No a nakonec je dobré zmínit, že novou řadu Galaxy S20 představí jihokorejský výrobce už 11. února v Paříži na akci Unpacked, kde také uvidíme nový ohebný telefon Galaxy Z Flip, o kterém si více můžete přečíst na našem webu.Reklama

Reklama

Diskuze k článku...

0 komentářů

Anketa

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Hodnotit tento produkt

VOLITELNĚ: Pokud nechcete přijít o důležité informace o telefonech, vyplňte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Přeji si být informován:

Informace bez starostí

TO NEJLEPŠÍ Z TECHARENY V EMAILU

Pravidelný výpis toho nejzajímavějšího do Vaší e-mailové schránky.