| CHARAKTERISTIKA SLUCHÁTEK | Velikost měniče 11 mm |
| AKUMULÁTOR | Maximální výdrž baterie 30 h, Výdrž baterie (sluchátka) 6 h, Výdrž baterie (pouzdro) 24 h |
| KONSTRUKCE | Hmotnost sluchátka 4,6 g, Hmotnost pouzdra 45,1 g |
| SHORTNAME | Samsung Galaxy Buds4 |
| STAV | Nový |
| BARVA | Černá |
| TYP SLUCHÁTEK | Do uší |
| KONSTRUKCE | Otevřená |
| MIKROFON | Ano |
| TYP PŘIPOJENÍ | Bezdrátové |
| BEZDRÁTOVÁ TECHNOLOGIE | Bluetooth |
| VERZE BLUETOOTH | 6.1 |
| PODPOROVANÉ KODEKY | AAC;SBC;SSC;SSC-UHQ; |
| ANC | Ano |
| FUNKCE | Adaptivní potlačení hluku;Bezdrátové nabíjení;Prostorový zvuk;Přepínání mezi zařízeními;Ambientní zvuk;SmartThings Find;Tlumočník;Připomenutí protažení krku |
| STUPEŇ KRYTÍ SLUCHÁTEK | IP54 |
| DALŠÍ VLASTNOSTI | Ekvalizér;Herní mód (pro sníženou latenci);Personalizovaný přednes;Podpora zvuku ve vysokém rozlišení;True Wireless;Auracast; |
| VELIKOST MĚNIČE | 11 mm |
| OVLÁDÁNÍ HLASITOSTI | Ano, na mušli |
| MAXIMÁLNÍ VÝDRŽ BATERIE | 30 h |
| VÝDRŽ BATERIE (SLUCHÁTKA) | 6 h |
| VÝDRŽ BATERIE (POUZDRO) | 24 h |
| NABÍJENÍ | Bezdrátové nabíjení;USB-C; |
| KOMPATIBILITA | Android 12 a vyšší |
| ROZMĚRY SLUCHÁTEK | 18,3 x 19,3 x 30,5 mm |
| ROZMĚRY POUZDRA | 51 x 51 x 28,3 mm |
| HMOTNOST SLUCHÁTKA | 4,6 g |
| HMOTNOST POUZDRA | 45,1 g |
Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.
Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.
V případě
opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.
Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.
Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.
Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?
Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.
Aby naše webové stránky fungovaly správně, našli jste na nich, co hledáte, ušetřili spoustu času a nezobrazovaly se vám věci, které Vás nezajímají, potřebujeme od Vás souhlas se zpracováním souborů cookies, tj. malých souborů, které se ukládají ve vašem prohlížeči.