Samotný Google omylem zveřejnil fotku Pixelu 4a Omylem nebo schválně?

14.07.2020 17:25 / od Honza Nuc
foto:  Google
  • Google a jeho laxnost. Tak by se dala popsat další chyba technologického giganta, respektive jeho pracovníků.
  • Na oficiálních stránkách Googlu se totiž objevil render ještě nepředstaveného modelu Pixel 4a.

Render některý z pracovníků Googlu nahrál na kanadský oficiální e-shop. Je tedy jasné, že vydání Pixelu 4a už je za dveřmi a vlastně ani nic jiného neočekáváme. Ačkoliv nad laxností Googlu stále pokyvujeme nevěřícně hlavou, alespoň máme (ne)oficiálně potvrzeno, jak bude tedy telefon vypadat. Dřívější úniky a zprávy od leakerů se tedy potvrzují a můžeme očekávat zařízení s plastovými zády, kapacitní čtečkou otisků prstů taktéž na zádech a čtvercovým modulem s jedním fotoaparátem a přisvětlovací LED diodou.

Zveřejněný render můžete vidět v náhledovce nahoře. Pojďme si ale zopakovat specifikace, které má Pixel 4a nabídnout. Uvnitř by měl tepat procesor Qualcomm Snapdragon 730 v kombinaci s 6GB operační pamětí. Zařízení by mělo být dostupné ve dvou paměťových variantách - 64 a 128 GB. Co se týče displeje, ten má mít úhlopříčku 5,8" a měl by to být OLED panel s průstřelem v levém horním rohu, kde bude selfie kamerka. Okolo displeje by neměly být moc tlusté rámečky. Ty by se mohly rovnat třeba těm u iPhonu 11, možná bude o něco tlustší brada telefonu. 

Google by měl zřejmě představit také model Pixel 4a 5G, ale ještě netušíme kdy. Uvnitř telefonu bude (a vlastně i musí být) procesor Qualcomm Snapdragon 765 s podporou 5G sítí. Je zde určitá možnost, že zrušený model Pixel 4a XL bude právě Pixel 4a 5G. Zařízení by tedy mohlo nabídnout větší úhlopříčku displeje. Více si můžete přečíst v našem článku Nejnovější únik odhaluje velké změny pro letošní Pixely od Googlu.


Diskuze k produktu...Zobrazit vše

0 komentářů

Anketa

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Hodnotit tento produkt

VOLITELNĚ: Pokud nechcete přijít o důležité informace o telefonech, vyplňte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Přeji si být informován:

Informace bez starostí

TO NEJLEPŠÍ Z TECHARENY V EMAILU

Pravidelný výpis toho nejzajímavějšího do Vaší e-mailové schránky.