Sami jste promluvili. Víme, který Apple iPhone 12 láká nejvíce Čechy Verdikt je jasný

13. říjen 2020
1 min. čtení
0 videí
foto:  nextpit.fr
 • Minulý týden jsem se dozvěděli už i ty poslední střípky informací o všech iPhonech 12.
 • Víme tak už v podstatě vše a proto jsme uspořádali anketu, ve které naši čtenáří hlasovali, na který iPhone se nejvíce těšíte.

Minulý týden jsme vám přinesli masivní zásobu nových informací o všech iPhonech 12. Díky poslednímu úniku se nám ucelil obrázek o nadcházejících telefonech. O všech čtyřech modelech víme tím pádem už nyní téměř vše - specifikace, cenu, dostupné varianty i barvy. V tomto článku však nebudeme probírat telefony jako takové. Namísto toho se podíváme na váš zájem o novou čtveřici jablečných telefonů. Minulý týden jsme vám vám totiž společně s článkem předložili také anketu, ve které nakonec hlasovalo téměř 4000 lidí, což už je solidní vzorek.

Reklama

Dle naší ankety máte největší zájem o iPhone 12 Mini. Téměř 1700 lidí, tedy 43 %, hlasovalo pro kompaktní vlajku od Applu a není se čemu divit. Řada lidí, nejen v Česku, již dlouho volá po malém iPhonu s tenkými rámečky a vlajkovou výbavou. Právě letos se nám díky 5,4palcovém iPhonu 12 Mini naše přání splní a sám narovinu přiznám, že jsme v naší anketě hlasoval rovněž pro nejmenšího ze sourozenců. Kompaktní vlajka od Applu za dobrou cenu? Sem s ní!

Na druhém místě je poté kupodivu menší 6,1palcový iPhone 12 Pro. Pro něj hlasovalo 25 % z vás a je zajímavé sledovat rozdíl mezi naším publikem a tím americkým. Zatímco v Americe byl na druhém místě ten úplně nejlepší a největší 6,7palcový iPhone 12 Pro Max, tak u nás zkrátka minimálně v průzkumu táhnou menší úhlopříčky. Třetí místo je pak velice těsné. Jen o nějakých 10 hlasů se dostal na tuto příčku již zmiňovaný iPhone 12 Pro Max a větší 6,1palcový iPhone 12 (dříve iPhone 12 Max) je tak poslední. Pokud se opět podíváme do Ameriky, tak tam by rovněž iPhone 12 až na posledním místě, což nám může dávat jistou představu o teoretických prodejích celé rodinky. Dokonce i procenta mezi jednotlivými místy v naší anketě totiž celkem odpovídají procentům v té americké.

Pokud Apple něco kolem zařízení nečekaně nepokazí, tak by měl být iPhone 12 Mini zaručený hit. Dvojice Pročkových modelů si povede klasicky dobře a nejméně by se měl prodávat iPhone 12 a co si budeme, už podle specifikací působí tak nějak navíc. Dává ale smysl, že chce Apple nabídnout také běžně velkou dostupnější vlajku. Jsem rozhodně velice zvědaví, jaké budou nakonec prodeje, vzhledem k velice zmatenému vydávání jednotlivých modelů. V každém případě se nezapomeňte dnes večer v 19:00 dívat na stream Applu, kde se představí nejen iPhony. Kde se dívat zjistíte v našem včerejším článku, odkaz pod tímto odstavcem.

Reklama
Reklama

Diskuze k článku...

0 komentářů
 • Uzovek-13. říjen 2020

  Dívat se určitě nebudu, na to čas nemám. Každopádně vím, že je na Vás spoleh a uděláte na YouTube shrnutí. Sice jsem androiďák, ale konkurence je také zajímavá a byla by chyba se o ni nezajímat :)

  Odpovědět 
 • cellbreaker-13. říjen 2020

  No jo, jenže toto jsou volby povětšinou nás iP early adopters & iP geeks+nerds. Longtime globální masovka pojede s pravděpodobností takřka jistoty tak, jak předpověděl Kuo tj. ±40% pro iP12 bez přívlastku počítám majoritně furt v 64GB. Moc by (nejen mě ;) překvapilo, kdyby tomu tak nebylo a opravdu masově z-vítězil ten nejmenší. Nicméně já jdu samo primárně do Mrňouse, jak jinak :) 128 nebo 256GB v tom ještě lavíruju ;)

  Odpovědět 

Anketa

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Hodnotit tento produkt

VOLITELNĚ: Pokud nechcete přijít o důležité informace o telefonech, vyplňte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Přeji si být informován:

Informace bez starostí

TO NEJLEPŠÍ Z TECHARENY V EMAILU

Pravidelný výpis toho nejzajímavějšího do Vaší e-mailové schránky.