ROG Phone 3 uniká v celé své herní kráse. ASUS ho představí už příští týden Budete mít zájem?

17.07.2020 16:00 / od Honza Nuc
  • ROG Phone 3 už jsme mohli spatřit na renderech i videu a není se čemu divit, jeho představení je naplánované už na 22. července.
  • Nyní se k nám ale dostávají rendery, velice kvalitní, které ukazují telefon v celé kráse.

Nový marketingový render sdílel známý leaker Evan Blass (@evleaks). Na titulním obrázku článku můžete vidět telefon ROG Phone 2 a v těle článku pak render chystaného modelu, abyste měli přímé porovnání. Telefony se na první pohled až tak moc neliší. Stále zde máme podobnou designovou linku, což není až tak překvapivé. Na zadní straně je opět svítící logo Republic of Gamers (ROG). Namísto dvou fotoaparátů má ROG Phone 3 rovnou trojici. Hlavní senzor má mít 64 Mpx, druhý širokoúhlý 13 Mpx. Třetím senzorem bude pravděpodobně senzor pro měření hloubky ostrosti nebo makro snímač. Ještě by se mohlo jednat o teleobjektiv, ale vzhledem k velikosti fotoaparátu to není moc pravděpodobné.

Uvnitř telefonu má být výkonný procesor Qualcomm Snapdragon 865 Plus v kombinaci s až 12GB operační pamětí a až 512GB vnitřním úložištěm. Co se týče displeje, ten má mít úhlopříčku 6,59" s Full HD+ rozlišením a AMOLED panelem. Čtečka otisků prstů bude optická pod displejem. No a samozřejmě na trh telefon dorazí s Androidem 10 s ROG nadstavbou od Asusu.

Tentokrát se hráči nedočkají 3,5mm konektoru pro zapojení sluchátek a v případě potřeby budou muset využít bezdrátových sluchátek, případně dongle z USB-C na 3,5mm konektor. Taktéž bychom se měli dočkat opět příslušenství v podobě herního docku, který bude zároveň sloužit jako chlazení. Prostě zřejmě podobné příslušenství jako u minulých verzí.Diskuze k produktu...Zobrazit vše

0 komentářů

Anketa

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Hodnotit tento produkt

VOLITELNĚ: Pokud nechcete přijít o důležité informace o telefonech, vyplňte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Přeji si být informován:

Informace bez starostí

TO NEJLEPŠÍ Z TECHARENY V EMAILU

Pravidelný výpis toho nejzajímavějšího do Vaší e-mailové schránky.