Rodinka OnePlus 7T uniká v celé své kráse chvíli před představením Sluší mu to, ne?

26.09.2019 13:59 / od Honza Nuc
JBL PartyBox 300
  • Společnost OnePlus představí nový model OnePlus 7T a OnePlus 7T Pro už dnes.
  • Ještě před představením ale unikly první produktové snímky a my se o ně s vámi samozřejmě podělíme.
  • Oficiální odhalení telefonů a televizí OnePlus proběhne již dnes v 16:30.

Než se podíváte na nové produktové fotografie, zrekapitulujme si dostupné specifikace. OnePlus 7T bude mít 6,55" Super AMOLED displej s kapkovitým výřezem a rozlišením 1080 x 2340 pixelů a poměrem stran 19,5:9. Navíc potěší obnovovací frekvence 90Hz. Uvnitř telefonu bude procesor Snapdragon 855 Plus, grafický čip Adreno 640, 8 GB RAM a 256 GB interní paměti. 

Na zadní straně telefonu nalezneme tři fotoaparáty zasazené do kruhového modulu. Hlavní kamera nabídne 48 Mpx, teleobjektiv 12 Mpx a širokoúhlý senzor 16 Mpx. Selfie kamerka má 16 Mpx. Za zmínku stojí také poměrně velká baterie o kapacitě 3800 mAh.


K dispozici bude také model OnePlus 7T Pro. Ten je ale dost podobný klasickému OnePlus 7 Pro, kvůli čemuž se nebude prodávat ve Spojených státech. OnePlus 7T Pro má 6,7" AMOLED displej s rozlišením 1440 x 3120 pixelů. Uvnitř telefonu opět tepe procesor Snapdragon 855 Plus. Kamery na zadní straně tentokrát nejsou umístěné v kruhovém modulu, ale jsou vertikálně pod sebou. Hlavní senzor má 48 Mpx, teleobjektiv 8 Mpx (3x optický zoom) a širokoúhlý senzor 16 Mpx se záběrem 120°. Základní model dorazí s 8 GB RAM a 256 GB vnitřní paměti. Baterie je oproti OnePlus 7T o něco větší, konkrétně 4085 mAh.

Oba telefony dostaly nové rychlonabíjení Warp Charge 30W, které telefon nabije o 23% rychleji, než předchozí nabíjení. Tvrdí to alespoň zakladatel společenosti Pete Lau. Telefony budou mít nadstavbu Oxygen OS běžící na nejnovějším Androidu 10. Také barevné varianty jsou zajímavé, krásná Glacier Blue a dále Frosted Silver. Představení proběhne dnes již v 16:30 našeho času.


Diskuze k produktu...Zobrazit vše

0 komentářů

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Hodnotit tento produkt

VOLITELNĚ: Pokud nechcete přijít o důležité informace o telefonech, vyplňte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Přeji si být informován:

Informace bey starostí

TO NEJLEPŠÍ Z TECHARENY V EMAILU

Pravidelný výpis toho nejzajímavějšího do Vaší emailové schránky.