| PŘIPOJENÍ | Délka přívodního kabelu 1.65 m |
| CHARAKTERISTIKA SLUCHÁTEK | Velikost měniče 50 mm |
| KONSTRUKCE | Hmotnost sluchátka 314 g |
| SHORTNAME | ROCCAT ELO X STEREO, 3.5mm + PC Splitter |
| STAV | Nový |
| BARVA | Černá |
| KONSTRUKCE | Uzavřená |
| MIKROFON | Ano |
| TYP PŘIPOJENÍ | 3;5 mm Jack |
| DÉLKA PŘÍVODNÍHO KABELU | 1.65 m |
| FUNKCE | S ovládáním hlasitosti; Přijímání hovorů |
| DALŠÍ VLASTNOSTI | Otočné mušle |
| VELIKOST MĚNIČE | 50 mm |
| KONSTRUKCE MIKROFONU | Sklápěcí |
| SMĚROVÁ CHARAKTERISTIKA | Směrové snímání |
| FUNKCE MIKROFONU | Potlačení šumu; Potlačení ozvěny; Ztlumení mikrofonu; Odnímatelný |
| PLATFORMA | PC; PlayStation 4; PlayStation 5; Xbox ONE; Nintendo Switch |
| HMOTNOST SLUCHÁTKA | 314 g |
Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.
Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.
V případě
opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.
Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.
Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.
Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?
Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.
Aby naše webové stránky fungovaly správně, našli jste na nich, co hledáte, ušetřili spoustu času a nezobrazovaly se vám věci, které Vás nezajímají, potřebujeme od Vás souhlas se zpracováním souborů cookies, tj. malých souborů, které se ukládají ve vašem prohlížeči.