Rendery ukazují podobu Pixelu 4 XL. Má obrovské čelo plné senzorů Design, který nenadchne

09.07.2019 17:51 / od Honza Nuc
/Photos/IMG_20180903_151826.jpg
  • Zhruba před měsícem samotný Google zveřejnil první rendery chystaného Pixelu 4.
  • Nyní zase známý leakster OnLeaks zveřejnil další rendery a přidal k nim i zajímavé informace.

Tentokrát se jedná o větší verzi telefonu. tedy Pixel 4 XL. Ten má mít rozměry 160,4 x 75,2 x 8,2 mm a 6,25" displej. Pro porovnání, Samsung Galaxy S10 Plus měří 157,6 x 74,1 x 7,8 mm a má 6,4" displej. To znamená, že i přes větší displej je Galaxy S10+ stále menším telefonem, než-li Pixel 4 XL. Není to ale vůbec překvapení, protože podle nejnovějších renderů má prostě Pixel 4 XL velké rámečky kolem displeje. Respektive nový Pixel má velké čelo, ve kterém má uschovaný reproduktor, kamery a senzory.

Na druhou stranu se do velkého prostoru nad displejem alespoň vlezou právě ty dvě kamery, což slibuje lepší selfie fotky a také odemykání obličejem. Na renderech prozatím nebyla vidět žádná hardwarová čtečka otisků prstů, nebo alespoň čtečka v displeji. To tedy nahrává variantě, že bude možnost odemknout telefon jen pomocí předních senzorů, stejně jako u nových iPhonů.

Každopádně rendery neukazují to skvělé zařízení, které všichni od Pixelů očekávají. Známý recenzent Marques Brownlee ve svém tweetu podotknul, že Pixel 4 potřebuje něco víc, než jen nápis "Made by Google" (Vyrobeno Googlem) a má pravdu. Google uklidňoval veřejnost, že na nových Pixelech pracuje několik designérských týmů, které mají udělat ten nejlepší možný design. Podle nejnovějších renderů tomu tak ale není. Od dnešních standardů vlajkových lodí se Pixel stále liší. Je dobré se odlišovat, ale je dobré taky naslouchat svým zákazníkům, kteří prahnou po tenkých rámečcích, které dělají telefony s velkými displeji kompaktnější. U Googlu tuto snahu moc nevidím.Diskuze k produktu...Zobrazit vše

0 komentářů

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.