Rendery ukazují Motorolu Moto Z4 s tenkými rámečky a jen jedním fotoaparátem Snad bude jeden lepší než předchozí dva...

21.03.2019 10:46 / od Michal Šrajer
/Photos/IMG_20180903_151826.jpg
  • Nakonec se prý letos nedočkáme Moto Z4 Play, ale pouze vlajkové Moto Z4
  • AMOLED dipslej Moto Z4 má mít tenké rámečky a čtečku otisků prstů v sobě
  • Na zádech nechybí piny pro Moto Mods a je zde rovněž pouze jediný 48Mpx foťák od Sony

Loni vyšla od Motoroly pouze jedna vlajková loď v podobě Moto Z3. Tento telefon měl však v sobě starší Snapdragon 835 z roku 2017 a tak se očekával rychlý příchod nové generace. Nakonec si Motorola ale očividně s tímto telefonem vystačila a nechtěla zbytečně utrácet za vývoj dalšího modelu. Ostatně se Moto Z3 stejně prodává dodnes jen exkluzivně u amerického operátora Verizon, takže se moc kusů asi neprodalo. 

Zbytek světa se tak musel loni spokojit s Moto Z3 Play, přičemž první a druhá generace Moto Z Play byla velice populární, ale Motorola jí poté vcelku zkazila. A společnost je očividně zmatená dodnes, jelikož nakonec to vypadá, že letos žádná odlehčená vlajka nepřijde. Motorola zkrátka nemá v úmyslu vydat Moto Z4 Play, což nutí k zamyšlení nad nedávno uniklými rendery.  

Dnes totiž unikly nové snímky, na kterých je zařízení, jenž vypadá úplně stejně jako model Play, ale mluví se o něm tentokrát jako o vlajkovém Moto Z4. Buď se stala tedy někde chyba a měli jsme Moto Z4 celou dobu za levnější model, nebo se levnější verze Play prostě teprve nedávno zrušila a vypadala prakticky totožně. V každém případě se očividně chystá alespoň to Moto Z4, které vypadá opravdu skvěle. 

Telefon má mít Snapdragon 855, AMOLED displej s tenkými rámečky a miniaturní notch. Čtečka otisků prstů má být v tomto displeji a na zádech nechybí zlaté piny, což značí kompatibilitu s Moto Mods. Krom pinů je tam také pouze jeden fotoaparát, ale naštěstí má jít o 48Mpx senzor od Sony. Motorola se tedy vydá doufejme směrem Pixelu - sice bude jen jeden foťák, ale opravdu dobrý. A bůh ví, že Motorola potřebuje konečně už skutečně povedený foťák v dražší kategorii. V poslední době se povedla vlastně jen levnější Moto G7 Plus

Kdy přesně se zařízení představí a zda bude opět po menší pauze globálně dostupné nevíme. Datum na zamykací obrazovce renderu by mohlo naznačovat oznámení 3. dubna.  


Diskuze k produktu...Zobrazit vše

0 komentářů
  • peeter2710-před 86 dny

    Hodně doufám v tuto Motorolu! Potřebují vlajkový model jako sůl a pokud by to vypadalo takto a zachovali by ten matně černý hliník z modelu Z2 Force tak to by byla sakra paráda. Osobně vlastním jak Z2 Play tak Z3 Play a zejména ten druhý zmiňovaný model je povedený. Líbí se mi design,zvuk a hlavně displej! Chválím taky zachování modularity u Z4. Mám 3 MotoMods.Tento koncept je super! ;)

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.