Řekněte sbohem rámečkům i tlačítku. Ikona v iOS potvrzuje změnu designu nových iPadů Pro Na druhou stranu přivítáme pravděpodobně USB-C

29.10.2018 10:00 / od Michal Šrajer
/Photos/iphone_11_foto__12_.jpg
  • Už zítra se mají ukázat nové iPady Pro s velice tenkými rámečky
  • Přijdeme také o domovské tlačítko, které nahradí jen Face ID
  • Tablet má být opět ve dvou velikostech, podporovat nový stylus a možná nasadí i USB-C

Po měsících spekulací a dohadů má již zítra odhalit Apple své nové iPady Pro. O výbavě a parametrech zařízení toho přitom moc nevíme, jelikož se většina spekulací a úniků soustředila vždy kolem velké změny designu. iPady mají mít letos totiž velice tenké rámečky po celém obvodu displeje, mají se zbavit tradičního Home Buttonu se čtečkou otisků prstů, nasadit namísto něj odemykání pomocí Face ID a zkrátka se mají více blížit novýmbezrámečkovýmiPhonům. Všechny tyto spekulace se přitom dost možná potvrzují už dnes díky nově přidané ikoně v iOS 12. Na obrázku vidíme tenké rámečky i chybějící domovské tlačítko. Stejně jako telefony adoptuje iPad očividně také zaoblené rohy displeje, avšak zde nenajdeme naštěstí žádný notch.  

Samozřejmě můžeme vidět v ikoně zařízení jen zepředu, takže nelze odhadovat další výbavu, ale stejně si zrekapitulujeme v rychlosti poslední zvěsti. Záda mají být opět z hliníku a budou mít ostřejší tvary, které kombinují iPhone 5 a iPhone 6. Vespod zad jsme rovněž několikrát viděli na uniklých materiálech tajemné piny, které by mohly sloužit pro dokovací stanici. No a na závěr se už téměř počítá s přechodem z Lightning konektoru na standardní USB-C, což by byla obrovská změna, za kterou chválím. Nové iPady Pro mají přijít ve velikosti 11 palců a 12,9 palců, přičemž se počítá také s podporou nové generace stylusu Apple Pencil, jenž se má údajně na konferenci ukázat. 


Diskuze k produktu...Zobrazit vše

0 komentářů

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Hodnotit tento produkt

VOLITELNĚ: Pokud nechcete přijít o důležité informace o telefonech, vyplňte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Přeji si být informován:

Informace bey starostí

TO NEJLEPŠÍ Z TECHARENY V EMAILU

Pravidelný výpis toho nejzajímavějšího do Vaší emailové schránky.