Redmi K30 by se mohlo na některých trzích prodávat jako Poco X2 Možná i v Česku

24.01.2020 08:30 / od Honza Nuc
foto:  Xiaomi
  • Od čínské společnosti Xiaomi se odtrhla a osamostatnila podznačka POCO, která stojí za úspěšným telefonem Pocophone F1.
  • Podle dostupných informací POCO chystá pro rok 2020 celkem tři telefony. Jeden z nich má být údajně rebrandované Redmi K30 4G.

Redmi K30 4G dorazilo na trh v prosinci minulého roku s procesorem Snapdragon 730G. Telefon se nikdy nedostal na globální trh, respektive nemá ROM určenou pro globální trh. K dispozici však máme snímky obrazovky, na kterých lze jasně vidět, že telefon Redmi má označení jako POCO X2. Není samozřejmě jisté, že se bude jednat přímo o Redmi K30, ale je to dost pravděpodobné. Telefon se tak dostane na trh v Indii pod jiným názvem a je dost pravděpodobné, že dorazí i na trh globální s již nám známým názvem Pocophone.

První telefon od společnosti Poco je už zapsán v databázi Bureau of Indian Standards (BIS) pod kódovým označením M1912G7BI. Tady se nachází podobnost právě s modelem Redmi K30, jehož označení ve stejném seznamu zní M1912G7BE, liší se tedy pouze posledním písmenem. 

Pokud tedy opravdu nový Pocophone rebrandované Redmi K30, můžeme očekávat 6,7" IPS displej se 120Hz obnovovací frekvencí. Operační paměť o velikosti 6 nebo 8 GB a vnitřní pamět o kapacitě 64/128/256 GB. Na zádech je pak hlavní 64Mpx fotoaparát v kombinaci s 8Mpx širokoúhlým senzorem a dvěma 2Mpx objektivy (makro a hloubka ostrosti). Baterii má zařízení o kapacitě 4500 mAh s 27W rychlonabíjením.


Diskuze k produktu...Zobrazit vše

0 komentářů

Anketa

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Hodnotit tento produkt

VOLITELNĚ: Pokud nechcete přijít o důležité informace o telefonech, vyplňte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Přeji si být informován:

Informace bez starostí

TO NEJLEPŠÍ Z TECHARENY V EMAILU

Pravidelný výpis toho nejzajímavějšího do Vaší e-mailové schránky.