Recenze Lamax Dots2: Lepší v mnoha směrech

Vylepšení se dočkala krabička i zvuk
 • Dlouhá výdrž
 • Zvuk u videa se nezpožďuje
 • Příjemný design
 • Vylepšená dobíjecí krabička
 • Méně výrazné basy
 • Zvuk u hovoru není moc dobrý

Recenze produktu...

Do redakce nám dorazila na recenzi sluchátka Lamax Dots 2, která řeší několik nedostatků z první generace. Ostatně, recenzi prvních špuntů si můžete také přečíst u nás na webu. 


Nabíjecí krabička

Společnost Lamax vyslyšela své zákazníky a vylepšila nabíjecí krabičku, jež v první verzi působila hrozně laciným dojmem a vypadalo to, že při první pádu se rozlomí. U druhé generace sluchátek se nabíjecí krabička zmenšila téměř o polovinu a samotné víčko působí konečně bytelným dojmem. Při otevření krabičky víčko drží krásně nahoře, při zavření se zase nemusíte bát, že by se otevřela, neboť jsou zde přítomné magnety, jež všechno drží pevně u sebe a hlavně (!) slyšíte to krásné klapnutí. Nevím, jak vy, ale já to klapnutí magnetů mám strašně rád.

Na horní straně krabičky je nápis Lamax, zepředu diaody, jež indikují stav nabití a na zadní straně USB-C konektor, za což velice chválím. Celkově krabička působí velmi solidním dojmem a spíš byste řekli, že je v ní schovaný zásnubní prsten. Takže pánové, pozor na to.


Sluchátka a zvuk

Sluchátka po otevření nabíjecí krabičky na první pohled působí daleko prémiovějším dojmem, než tomu bylo u první generace. Opět nerozeznáte, které sluchátka je levé a které pravé. Sluchátka jsou totiž univerzální a je tak úplně jedno, jak sluchátka do krabičky vložíte, vždy budou pasovat. Stejně tak pasují krásně do uší. No a označení pravého a levého sluchátka naleznete na hřbetu špuntů. Ke sluchátkům dostanete gumové nástavce ve třech velikostech, takže si najde tu svou velikost opravdu každý. Díky tomu tak padnou hezky do uší. Ve sluchátcích jsou ještě tlačítka pro ovládání hudby (pauza, přepínání písniček, hlasový asistent, příjem hovorů) a párování. 


Díky Bluetooth 5.0 s rychlým párováním a také dosahem patnácti metrů není problém poslouchat hudbu kdekoliv a navíc máte nízkou spotřebu energie. Sluchátka na jedno nabití vydrží více než pět hodin a nabíjecí krabička jim dodá další šťávu až pětkrát, což je skvělá hodnota. Celkově tak získáte poslech hudby přes 25 hodin.

Co se týče samotného zvuku, Lamax využil odezvy od zákazníků a zapracoval na něm. První Lamax Dots1 totiž měly přehnané basy. Respektive, ne úplně přehnané, ale bylo cítit, že mají hodně navrch. Basy tentokrát Lamax zkrotil a zvuk celkově vylepšil. Můžu souhlasit, že basy jsou méně výrazné, nicméně v některých případech až moc. Výšky jsou zato naprosto v pořádku. Zvuk bych ale celkově ohodnotil jako velice dobrý a u videa se navíc vůbec nezpožďuje, což vždycky potěší.


Vyplatí se?

Lamax Dots2 jsou výbornými špunty od společnosti, jež není natolik známá jako Sony či JBL. I přesto se můžete spolehnout na to, že litovat rozhodně nebudete. Možná by vám mohly vadit méně výrazné basy, ale na druhou stranu je zvuk super a není si na co stěžovat. Dlouhá výdrž a kompaktní krabička je pak příjemným bonusem.

Parametry produktu...

Fotogalerie produktu...

Kde můžete zakoupit...

Seřadit od nejnižší ceny

techArena doporučuje...

Hurámobil.cz Hurámobil.cz 1 490 Kč

Diskuze k produktu...Zobrazit vše

0 komentářů
 • lakrosak.emil-7. duben 2020

  Ahoj , Honzo jak by si seřadil : dots2, jbl, pamu slide mini, případně huawei či ?galaxy buts?

  Odpovědět 
  • Honza Nuc (hlavní redaktor)>lakrosak.emil-7. duben 2020

   @lakrosak.emil Ahoj, hele seřazovat asi nebudu, ale rozhodně bych ze zmíněných bral nejvíc Pamu Slide Mini, za tu cenu jsou fakt super :)

   Odpovědět 
  • lakrosak.emil-16. duben 2020

   @Honza Nuc (hlavní redaktor) Díky za odpověď ;-)

   Odpovědět 

Anketa

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Hodnotit tento produkt

VOLITELNĚ: Pokud nechcete přijít o důležité informace o telefonech, vyplňte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Přeji si být informován:

Informace bez starostí

TO NEJLEPŠÍ Z TECHARENY V EMAILU

Pravidelný výpis toho nejzajímavějšího do Vaší e-mailové schránky.