Realme představilo vlajkový model X50 Pro 5G se Snapdragonem 865 a v nádherných barvách Nevypadá vůbec zle

24.02.2020 17:57 / od Honza Nuc
foto:  Realme
  • I společnost Realme se tento týden rozhodla představit novinky a vynahradit si tak zrušený veletrh MWC v Barceloně.
  • Tentokrát se jedná o telefon Realme X50 Pro, který nabídne nejvýkonnější procesor, dobrý displej a kvalitní fotoaparáty.

Realme X50 Pro 6,44" Full HD+ Super AMOLED displej s 90Hz obnovovací frekvencí krytý odolným sklem Gorilla Glass 5. Pod zobrazovačem je i čtečka otisků prstů, jež má telefon odemknout za 0,27 sekundy, jak tvrdí Realme. Uvnitř telefonu tepe procesor Qualcomm Snapdragon 865 s podporou 5G sítí a až 12GB RAM LPDDR5 (dostupné i 6 nebo 8GB varianty). Co se týče paměťových variant, k dispozici má být 128GB nebo 256GB rychlého úložiště UFS 3.0.

Na zadní straně jsou čtyři fotoaparáty, z čehož hlavní objektiv nabízí 64 Mpx a jedná se o senzor ISOCELL GW1 od Samsungu se světelností f/1.8. Fotoaparát spojuje čtyři pixely do jednoho a tak získáme 16Mpx snímky. Dalším objektivem je 8Mpx širokoúhlý s ostřením a záběrem 119° a dále je zde 12Mpx teleobjektiv s dvojnásobným zoomem. Poslední senzor slouží pro měření hloubky ostrosti. Vepředu nalezneme duální průstřel v displeji, ve kterém se ukrývá 32Mpx hlavní senzor od Sony společně s 8Mpx širokoúhlým objektivem.

Realme X50 Pro má baterii o kapacitě 4200 mAh, kterou lze nabít díky 65W rychlonabíjení za 35 minut. Během dvaceti minut přitom získáte až 60 procent kapacity baterie, což by mělo vydržet na celý den používání. Dále můžeme zmínit stereo reproduktory, NFC pro mobilní placení či vylepšené chlazení kvůli hraní her. 

Telefon bude dostupný v měděné a zelené barevné variantě s cenovkou 599 euro (zhruba 15 100 korun s daní) za variantu 8/128 GB, 669 euro (zhruba 16 800 korun s daní) za 8/256 GB a 749 euro (18 900 korun s daní) za nejvyšší verzi s 12/256GB.Diskuze k produktu...Zobrazit vše

0 komentářů

Anketa

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Hodnotit tento produkt

VOLITELNĚ: Pokud nechcete přijít o důležité informace o telefonech, vyplňte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Přeji si být informován:

Informace bez starostí

TO NEJLEPŠÍ Z TECHARENY V EMAILU

Pravidelný výpis toho nejzajímavějšího do Vaší e-mailové schránky.