Realme představilo tři zajímavé telefony novopečené řady Narzo 20 Tři levnější modely

21. září 2020
2 min. čtení
0 videí
foto:  Realme
  • s

Realme Narzo 20A

První model je tou dostupnější verzí všech představených telefonů. Realme Narzo 20A vypadá podobně jako jeho předchůdce Narzo 10A a má na zadní straně vertikální modul fotoaparátu se třemi senzory a kapacitní čtečku otisků prstů. Vepředu pak najdeme 6,5" HD+ displej s kapkovitým výřezem. Uvnitř telefonu pak tepe procesor Qualcomm Snapdragon 665 v kombinaci s 3 nebo 4GB RAM a 32 nebo 64GB úložištěm.

Reklama

Hlavní fotoaparát má rozlišení 12 Mpx, dále je zde 2Mpx černobílý senzor a další 2Mpx retro senzor, který má údajně přidat líbivé filtry fotografiím a je také určený pro portrétní režim. Baterii má Realme Narzo 20A o kapacitě 5000 mAh, ale rychlé nabíjení nečekejte, protože má zařízení konektor microUSB. Telefon je ale schopný reverzně nabíjet druhý telefon kabelem. Potěší trislot, který pojme 2 SIM karty a jednu paměťovou kartu.

Cena varianty 3/32 GB je 100 euro (v přepočtu 2 700 korun) a 4/64 GB variantu získáte za 110 euro (v přepočtu 2 960 korun). Není však jisté, zda se dostanou telefony i na český trh.Realme Narzo 20

Prostřední z modelů nové řady Narzo, je telefon Narzo 20, který má 6,5" HD displej s kapkovitým výřezem, ve kterém je 8Mpx přední kamerka. Displej je v poměru 20:9. Uvnitř telefonu tepe procesor MediaTek Helio G85 a je docela pravděpodobné, že zařízení bude fungovat dobře, protože Realme umí s MediaTeky dobře pracovat. Procesoru pak bude asistovat 4GB operační paměť a dvě paměťové varianty - 64 a 128 GB. Úložiště je rozšiřitelné o microSD kartu.

Na zadní straně jsou tři fotoaparáty ve čtvercovém modulu. Hlavní senzor má rozlišení 48 Mpx, širokoúhlý 8 Mpx se záběrem 119° a třetím je 2Mpx makro snímač. Trojici fotoaparátů doplňuje přisvětlovací dioda.

Realme Narzo 20 má reverzní bezdrátové nabíjení a k tomu kapacitu baterie 6000 mAh s 18W rychlým nabíjením pomocí USB-C kabelu. Telefon bude Realme nabízet ve dvou verzích - 4/64 GB za 120 euro (v přepočtu 3 300 korun) a 4/128 GB za 130 euro (v přepočtu 3 500 korun).


Realme Narzo 20 Pro

Nejvýkonnějším a nejlepším telefonem z představené trojice je bezesporu Realme Narzo 20 Pro, který už svým názvem naznačuje, že je nejlepší. Realme do telefonu nasadilo procesor MediaTek Helio G95 v kombinaci s 6 nebo 8GB RAM a 64 nebo 128GB úložištěm. 

Opět zde máme LCD displej o velikosti 6,5", tentokrát s rozlišením Full HD+ a 90Hz obnovovací frekvencí. Displej má v levém horním rohu průstřelem s 16Mpx fotoaparátem, který nabídne senzor IMX471 od Sony. Na zadní straně je obdélníkový vertikální modul s hlavní 48Mpx kamerou, 8Mpx širokoúhlou kamerou, 2Mpx černobílým senzorem a 2Mpx makro snímačem.

Telefon má baterii o kapacitě 4500 mAh s ultra rychlým 65W nabíjením, což je super. Zařízení bude dostupné ve variantě 6/64 GB za 170 euro (v přepočtu 4 600 korun) a 8/128 GB za 195 euro (5 300 korun).

Reklama


Reklama
Reklama

Diskuze k článku...

0 komentářů

Anketa

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Hodnotit tento produkt

VOLITELNĚ: Pokud nechcete přijít o důležité informace o telefonech, vyplňte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Přeji si být informován:

Informace bez starostí

TO NEJLEPŠÍ Z TECHARENY V EMAILU

Pravidelný výpis toho nejzajímavějšího do Vaší e-mailové schránky.