Realme Pad je tenký a zajímavě vybavený tablet za nízkou cenu Ale zatím jen v Indii

9. září 2021

Diskuze k článku...

0 komentářů
  • cellbreaker-9. září 2021

    Pokud jsou ty ceny skutečně vč. 21% CZ DPH, pak jsou za 10,4(!)" tablet SUPER :) , přičemž i 3/32GB varianta je pro web, video & office úplně v klidu použitelná, samozřejmě mnohem lépe i s nějakou tou mSD kartou. Otázkou je, jak kvalitní je za ty miniprachy použitý IPS displej - no, snad to nebude jasově a i barevně úplný propadák. Helio G80 je na běžné věci i vč. nějakých těch her plně OK. Realme má tímto modelem rozhodně hodně dobře našlápnuto pořádně provětrat trh tabletů, což je moc dobře, tedy předběžně palec rozhodně nahoru! Snad se při té ultratenkosti nedočkáme bendgate ;) EDIT: Srovnání se základním iPadem 2020 + Airem 2020: https://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=11084&idPhone2=10445&idPhone3=10444 . I když hmotnost není dramaticky odlišná od iPad Airu 2020 (440 vs 458g), každý gram dole se po 5 minutách v rukou určitě počítá :) Těch standardně max. 360nitů bude především v letním exteriéru na hraně či spíše už pod ní, ale jinak nebude s dobrou čitelností problém - mnohé NTB dávají jen 300. EDIT2: Máš špatně přepočtené ceny! 3/32GB je za 13999rupek bez lokálních daní (každý stát indické federace je má jinak), což je vč. našich 21% DPH při standardním přepočtovém kurzu 1rupie = 0,3Kč (akt. ČNB = 0,2917Kč) 5082,- Kč, 3/32GB s LTE je za 15999INR, což znamená 5808,- Kč a 4/64GB s LTE jsou za 17999INR => 6534,- Kč. Už to není až taková bomba jako od tebou "vypočtených" 4500,- Kč, ale i tak jsou počítám mezi ±A brandy s obdobnou konfigurací včetně kvalitně odladěného Androše bezkonkurenční. Snad v brzku dorazí i k nám za ty přepočtové ceny - zbožné přání ;) EDIT3: Unboxing a hands-on čínské zřejmě WiFi verze - nemá proužek od LTE anten: https://youtube.com/watch?v=pJabItdPkA0 . Vypadá to DOST DOBŘE :)

    Odpovědět 

Anketa

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Hodnotit tento produkt

VOLITELNĚ: Pokud nechcete přijít o důležité informace o telefonech, vyplňte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Přeji si být informován:

Informace bez starostí

TO NEJLEPŠÍ Z TECHARENY V EMAILU

Pravidelný výpis toho nejzajímavějšího do Vaší e-mailové schránky.