Razer Phone 3? Prototyp ukazuje fádní design starý několik let Bez případné šance na úspěch

14.07.2020 13:30 / od Honza Nuc
foto:  razer.com
  • Razer Phone započal éru herních telefonů, ale sám se na výsluní neudržel a nyní o něm není vůbec slyšet. Až doposud.
  • Dostáváme totiž první fotografie prototypu telefonu, který má (nebo měl) být Razer Phone 3. Není však jisté, že se dočkáme i finálního zařízení.

Razer Phone a Razer Phone 2. Prozatím jediné dva telefony od herního giganta, který se pustil na neprobádaný trh s herními telefony. No a ačkoliv je Razer průkopníkem, sám na vrcholu dlouho nezůstal a dohnali ho další společnosti jako Asus a jeho ROG Phone, Xiaomi a Black Shark nebo Nubia a model Red Magic. Telefony od Razru tak skončily v propadlišti dějin a jen málokdo si na tato zařízení ještě vzpomene, když se řekne herní telefon. Spíše si vybavíte právě ROG Phone, jehož třetí verzi, mimochodem, Asus představí už 22. července.

Nyní dostáváme alespoň fotografie prototypu, jenž má být Razer Phone 3. Designově se jedná o stále stejné zařízení, které byste si i u třetí verze mohli splést s tou první nebo druhou. Hranatý telefon, který rozhodně nezaujme, svítící logo na zádech a fotoaparáty. Alespoň ten displej se zvětšil a už kolem něj nejsou tak tlusté rámečky. Razer prostě neumí udělat designově atraktivní zařízení, které by vás na první pohled zaujalo. Jedno svítící logo velkou parádu neudělá.

U herních telefonů totiž dneska očekáváme kupu příslušenství, futuristický až agresivní design, který u jiných telefonů neuvidíte a samozřejmě vysoký výkon. Nebojím se toho, že by Razer Phone 3 nesplňoval alespoň podmínku výkonu, ale v ostatním by jistě zaostával. Je pravděpodobné, že se dalšího modelu prostě nedočkáme a pokud ano, nedávám mu velké šance na úspěch, pokud razantně nepromění design.Diskuze k produktu...Zobrazit vše

0 komentářů
  • cunik.krochkroch-14. červenec 2020

    Honza, neviděl bych to tak tragicky. Běžním lidem stačí Asus Rog Phone 2, nebo 3, fajšmekrům Nubia Red Magic 3 5G, ale elita sběratelů sáhne po Razer Phone 3. Proč? Protože RAZER je v tomhle herním segmentu stejným posvátním "grálem" jako třeba Apple u puberťáků.

    Odpovědět 

Anketa

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Hodnotit tento produkt

VOLITELNĚ: Pokud nechcete přijít o důležité informace o telefonech, vyplňte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Přeji si být informován:

Informace bez starostí

TO NEJLEPŠÍ Z TECHARENY V EMAILU

Pravidelný výpis toho nejzajímavějšího do Vaší e-mailové schránky.