Řada Realme Narzo 10 je venku! Je ale o co stát? Není. Jsou to telefony, které už zde jednou byly

11.05.2020 17:00 / od Honza Nuc
foto:  Realme
  • Realme konečně představilo chystané modely z řady Narzo.
  • Jedná se o telefony Narzo 10 a Narzo 10a poháněné procesorem MediaTek.

Realme Narzo 10

V podstatě se jedná o přejmenovaný model Realme 6i, který je dostupný na některých trzích v Evropě (Německo, Nizozemsko, Belgie, Francie, Lucembursko, Portugalsko). Zařízení má velký 6,5" HD+ displej krytý odolným sklem Gorilla Glass.

Uvnitř tepe procesor MediaTek Helio G80 v kombinaci se 4GB operační paměti LPDDR4X a 128GB vnitřním úložištěm rozšiřitelným o microSD karty. Baterie je zde o kapacitě 5000 mAh, což slibuje opravdu dobrou výdrž baterie a k dispozici je taktéž 18W nabíjení pomocí USB-C konektoru.

Na zadní straně jsou čtyři fotoaparáty, z nichž ten hlavní má 48Mpx. Druhý je 8Mpx širokoúhlý senzor a dále zde nalezneme dva 2Mpx senzory. Opět se jedná o makro snímač a senzor pro měření hloubky ostrosti. Vepředu má pak Narzo 10 v kapkovitém výřezu ukrytou 16Mpx přední kamerku.

Systém je v telefonu samozřejmě Android 10. Telefon dorazí na trh v bílé a zelené variantě za zhruba 160 dolarů (4 900 korun s daní).

Realme Narzo 10A

Narzo 10A na trh dorazí s 6,5" HD+ displejem krytým Gorilla Glass 3. Opět se jedná o přejmenovanou verzi telefonu Realme C3, jež se v tuzemsku prodává za 3 999 korun. Je to v podstatě ten samý telefon s novým jménem a barvičkami. Uvnitř tepe procesor MediaTek Helio G70 v kombinaci s 3GB LPDDR4X a 32GB vnitřním úložištěm rozšiřitelným o microSD karty. Baterie je zde taktéž o kapacitě 5000 mAh, ale nenajdeme žádné rychlonabíjení, protože má telefon pouze microUSB konektor.

Co se týče fotoaparátů, Narzo 10A nabídne sestavu 12 + 2 + 2 Mpx, tedy nic převratného. V kapkovitém výřezu je pak 5Mpx selfie kamerka. Telefon bude mít Android 10 a bude dostupný v modré a bílé variantě. Cenovka telefonu má být 115 dolarů, tedy opět nějakých 3 900 korun s daní.Diskuze k článku...

0 komentářů

Anketa

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Hodnotit tento produkt

VOLITELNĚ: Pokud nechcete přijít o důležité informace o telefonech, vyplňte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Přeji si být informován:

Informace bez starostí

TO NEJLEPŠÍ Z TECHARENY V EMAILU

Pravidelný výpis toho nejzajímavějšího do Vaší e-mailové schránky.