Řada Galaxy Note 20 a Fold 2 se mají představit již začátkem srpna Čekají nás hned čtyři telefony

08.06.2020 10:30 / od Michal Šrajer
foto:  Samsung
  • Nejnovější spekulace upřesňují dřívější zprávy o srpnovém vydání nových vlajek od Samsungu.
  • Představit se má Galaxy Note 20, Note 20+, Note 20 Ultra a druhá generace ohebného Foldu.
  • To vše v jeden den z kraje srpna.

Už delší dobu se spekuluje o srpnovém datu vydání řady Galaxy Note i druhé generace ohebného Foldu. Bylo jasné, že tentokrát se představí zařízení patrně najednou, avšak neznali jsme přesné datum, kdy by k tomu mohlo dojít. To se však mění po posledním úniku informací ze serveru donga.com. Podle něj se telefony odhalí již 5. srpna prostřednictvím online streamu Unpacked. Bude to tak vůbec poprvé, co nebude Samsung pořádat konferenci ku příležitosti odhalení nových vlajek.  

Pokud jde o samotná zařízení, prozatím čekáme hned čtyři nové telefony. O Galaxy Fold 2 nevíme nic konkrétního a případné změny v konstrukci a designu ohebného telefonu jsou zatím nejisté. Víme ovšem, že by měl mít ohebný displej nově tenkou vrstvou skla stejně jako Galaxy Z Flip. Díky tomu by se měl telefony naučit spolupracovat se stylusem S Pen stejně jako Note. Možná to je také důvod, proč se představí obě modelové řady najednou. Fold bude mít tentokrát blíže k Notu něž Galaxy S. 

Blíže sobě budou také fotoaparáty. Fold 2 je má mít stejné jako Galaxy Note 20+, tedy 108Mpx hlavní senzor s laserovým ostřením navíc, 12Mpx širokoúhlý snímač s ostřením a 13Mpx periskopický zoom. Ano, jedná se papírově o horší výbavu než u Galaxy S20 Ultra, avšak proč tomu tak je zjistíte v našem předchozím článku. Ještě zde pouze doplním, že pokud budeme věřit posledním spekulacím, má čítat rodina Note letos hned tři modely. Očekáváme Galaxy Note 20, Note 20+ a nakonec přeci jen drahý Note 20 Ultra, který zatím v nikom nevzbuzuje moc velké naděje, ale uvidíme.  Diskuze k produktu...Zobrazit vše

0 komentářů

Anketa

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Hodnotit tento produkt

VOLITELNĚ: Pokud nechcete přijít o důležité informace o telefonech, vyplňte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Přeji si být informován:

Informace bez starostí

TO NEJLEPŠÍ Z TECHARENY V EMAILU

Pravidelný výpis toho nejzajímavějšího do Vaší e-mailové schránky.