První telefony OnePlus můžeme v Česku i na Slovensku očekávat ještě o prázdninách Velice dobrá zpráva

02.07.2020 09:20 / od Honza Nuc
  • Ve středu jsme vám přinesli informaci, že na český i slovenský trh míří telefony OnePlus v oficiální distribuci.
  • Kontaktovali jsme proto distributora TCCM, aby nám sdělil, kdy můžeme na trhu nová zařízení očekávat.

Distributor TCCM působí ve střední a východní Evropě, kam dováží mobilní telefony výrobců Nokia, Honor nebo Caterpillar. Konečně se ale dočkáme dalších telefonů, které sice na českém trhu byly, ale nejednalo se o oficiální českou distribuci. Jedná se samozřejmě o telefony OnePlus. Ty jste si mohli oficiálně zakoupit třeba z oficiálních stránek výrobce i se zárukou, nicméně o telefonech jako takových nebylo slyšet. V oficiální české a slovenské distribuci tak bude konečně místo i na marketing a reklamu, takže se telefony OnePlus dostanou mezi více zákazníků a stoupne povědomí o značce. To je hlavní důvod, proč tak oslavujeme tuto zprávu.

Základní otázka však stále zůstává, a to kdy přesně můžeme očekávat mobilní telefony OnePlus na našem trhu. Redakce Techarena.cz oslovila přímo distributora TCCM a požádala ho o vyjádření. "První telefony (stávající portfolio) bychom měli mít někdy na přelomu července a srpna," vyjádřila se pro náš server Martina Hloušková, která v TCCM zastupuje OnePlus. 

Znamená to tedy, že v českých i slovenských obchodech by se mohla zařízení objevit ještě do konce prázdnin, což je skvělá zpráva. Samozřejmě nás ale zajímá také velice očekávaný model OnePlus Nord, který má nabídnout skvělé specifikace za výrazně nižší cenovku než stávající modely. Modelem Nord chce pravděpodobně OnePlus ve střední a východní Evropě nalákat nové zákazníky, které by mohl levnější model více zaujmout, pokud ještě o výrobci nikdy předtím neslyšeli. Je však jasné, že láká i na stávající zákazníky, kteří mají starší modely telefonů, ale nehodlají za nová zařízení utrácet více než 20 tisíc korun.

Na dotaz, zda tedy můžeme do konce prázdnin očekávat i model OnePlus Nord, odpověděla Martina Hloušková, že tuto informaci nám prozatím nemůže sdělit. Je ale velice pravděpodobné, že se k nám i model Nord dostane. Je to jen otázka času. No a jak bude nový model Nord vypadat? Podívejte se na nové uniklé fotografie, které jeho vzhled odhalují.


Diskuze k produktu...Zobrazit vše

0 komentářů

Anketa

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Hodnotit tento produkt

VOLITELNĚ: Pokud nechcete přijít o důležité informace o telefonech, vyplňte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Přeji si být informován:

Informace bez starostí

TO NEJLEPŠÍ Z TECHARENY V EMAILU

Pravidelný výpis toho nejzajímavějšího do Vaší e-mailové schránky.