První oběť koronaviru v mobilním průmyslu. Bude problém s dodávkami, varuje ASUS Na jak dlouho se prozatím neví

03.02.2020 17:06 / od Honza Nuc
JBL PartyBox 300
  • Koronavirem se po celém světě nakazilo již několik tisíc lidí a má na svědomí prozatím přes tři stovky obětí.
  • Virus se začal šířit v Číně ve městě Wu-chan a šíří se dál i do Evropy. Kvůli tomu je omezená doprava do i z Číny a první problémy s tím spojené hlásí také Asus.
  • Společnost hlásí, že kvůli nynější situaci nebude na nějakou dobu dostupný herní telefon ROG Phone II.

Společnost Asus na sociální síti Twitter zveřejnila otevřený dopis všem zákazníkům, ve kterém informuje, že kvůli situaci kolem koronaviru nebude na nějakou dobu dostupný herní telefon ROG Phone II. Tchajwanská společnost zákazníky ujišťuje, že pracuje na tom, aby se dodávky telefonů obnovily. Nicméně všichni víme, že to nemusí být jednoduché a dokud se momentální situace ve světě, a především v Číně, nezlepší, tak musíme počítat s omezenou dostupností. Telefon je však samozřejmě prozatím stále k dispozici u prodejců, včetně těch tuzemských. Pokud tak budete mít o telefon zájem, není třeba se strachovat. Pokud se však dodávky vyprodají, nebudou telefony na dobu neurčitou dostupné.

Kvůli koronaviru vyhlásila Světová zdravotnická organizace (WHO) stav zdravotní nouze. Na vývoji vakcíny pracují vědci v Číně, Rusku či Spojených státech amerických. Virus se přenáší z člověka na člověka po úzkém kontaktu, který trvá delší dobu a přenáší se vzduchem. Inkubační doba viru je až čtrnáct dní a po týdnu se objevují horečky, bolesti kloubů a svalů či kašel. V podstatě se na začátku nemoc tváří jako chřipka. 

V léčbě nové nemoci svitla naděje. Lékaři v Bangkoku zřejmě dokázali vyléčit jednasedmdesátiletou Číňanku, které podali kombinaci léků proti HIV a chřipce. Osmačtyřicet hodin poté už byl její test na koronavirus negativní. Experimentální léčbu nasadili lékaři i u dalších pacientů, čeká se však prozatím na výsledky.Diskuze k produktu...Zobrazit vše

0 komentářů

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Hodnotit tento produkt

VOLITELNĚ: Pokud nechcete přijít o důležité informace o telefonech, vyplňte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Přeji si být informován:

Informace bey starostí

TO NEJLEPŠÍ Z TECHARENY V EMAILU

Pravidelný výpis toho nejzajímavějšího do Vaší emailové schránky.