První letošní vlajkou od LG bude tentokrát LG V60. Model G9 se může výrazně změnit Snad nebude stát majlant

10.02.2020 16:41 / od Honza Nuc
foto:  LG
  • Společnost LG má na letošní rok zřejmě velké plány a představí hned dva nové telefony, které by mohly zaujmout specifikacemi.
  • LG G9 a LG V60 ThinQ. Může se jednat o trhák, pokud však dá LG telefonům nižší cenovku, než je tomu u jihokorejské společnosti zvykem.

Prvního telefonu bychom se mohli dočkat už nyní v únoru v čase, kdy se bude konat Mobile World Congress (MWC) v Barceloně. Veletrhu se LG bohužel kvůli obavám z koronaviru nezúčastní, i tak však nový telefon představí. Podle dostupných informací by se mohlo jednat o model V60 ThinQ, který má nabídnout velkou baterii o kapacitě 5000 mAh a dokonce 3,5 milimetrový konektor pro zapojení sluchátek.

Díky nově zveřejněnému renderu, který sdílel známý leakster Evan Blass na Twitteru, můžeme vidět zadní stranu telefonu. Díky renderu jsou jisté tři objektivy fotoaparátu a přisvětlovací dioda. Mezi fotoaparáty a diodou lze spatřit ještě něco, ale prozatím nemůžeme určit, o co by se mohlo jednat. O ToF se asi jednat nebude, protože to je daleko menší. Jedině, že by se jednalo o nový typ. Možná to bude laserové ostření. Teď ale opravdu jen spekuluji.  Co ale víme s jistotou, je přítomnost tří mikrofonů, které budou nahrávat zvuk do videa. Díky tomu bychom mohli mít velice kvalitní snímky.

Uvnitř telefonu má tepat procesor Qualcomm Snapdragon 865, máme se dokonce dočkat 5G varianty. Co se týče displeje, spekuluje se, že bychom se mohli dočkat velikosti mezi 6,7 a 6,9". Cenovka bude pravděpodobně okolo 20 tisíc korun, spíše lehce přes. Jsem také velice zvědaví, jestli se k nám nakonec dostane LG G9, která má být letos "budget vlajkou". Telefon má mít totiž údajně procesor řady Snapdragon 7xx.Diskuze k článku...

0 komentářů

Anketa

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Hodnotit tento produkt

VOLITELNĚ: Pokud nechcete přijít o důležité informace o telefonech, vyplňte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Přeji si být informován:

Informace bez starostí

TO NEJLEPŠÍ Z TECHARENY V EMAILU

Pravidelný výpis toho nejzajímavějšího do Vaší e-mailové schránky.