Prohlédněte si rozsáhlou galerii možné podoby Galaxy S10 a S10+ Bude mít @OnLeaks opět pravdu?

03.12.2018 16:30 / od Michal Šrajer
Xiaomi Mi 9
  • Podle renderů a živých fotek bude mít Galaxy S10+ skutečně trojitý fotoaparát na zádech a duální přední kamerku v rohu displeje
  • Ukazuje se údajně také menší Galaxy S10 s jednou kamerkou, avšak to se podezřele podobná Galaxy S9
  • Díky videu je také potvrzen dražší 5G model

Po dnešku budete mít v Galaxy S10 ještě větší zmatek než dříve. Objevila se totiž řada kvalitních fotek a renderů, které ale občas odporují předchozím informacím. Všechny ovšem působí zároveň celkem věrohodně. Nejprve tu máme rendery od známého a velice spolehlivého leakstera @OnLeaks. Ty ukazují Galaxy S10+ se zaoblenými boky displeje, 3,5mm jackem a duální přední kamerkou v pravém horním rohu. Na zádech je poté trojitý fotoaparát a chybí čtečka otisků prstů, která se přemístí přímo do displeje. Vzhledem ke zdroji těchto fotografií působí velice důvěryhodně a počet foťáků odpovídá nedávným únikům z jiných zdrojů. 

Tyto rendery podporují také živé fotografie unboxingu Galaxy S10+ ve zlaté barvě. Telefon má úplně stejný design zad jako na renderech, avšak vršek displeje bohužel nevidíme. Zatím tedy všechno sedí včetně modelu s 5G modemem, který lze vidět na videu. Všimněte si, že vršek displeje je přelepený izolepou, takže chce Samsung očividně schovat, jak bude nejvyšší 5G model vypadat. 


Menší zmatek pak způsobují další uniklé fotky menšího Galaxy S10, na kterých lze vidět vedle iPhonu v podstatě stejný telefon jako Galaxy S9. Rámečky jsou stejně velké, což by mohlo vést k domnění, že půjde o levnější model Galaxy S10 s recyklovaným designem. To by ostatně dokazovala také pouze jediná přední kamerka. Všechny dražší modely mají mít dvě. Problém je, že displej je zde stejně jako u S9 po bocích zaoblený, avšak levnější model S10 jej má mít rovný. To mě vede k přesvědčení, že poslední fotka je podvrh a je na ní pouze letošní Galaxy S9 vydávající se za novější generaci. Diskuze k produktu...Zobrazit vše

0 komentářů

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.