Prohlédněte si Galaxy Note 10 Plus na prvních živých fotografiích Úniky skutečně nelhaly

01.07.2019 15:47 / od Honza Nuc
/Photos/IMG_20180903_151826.jpg
  • V předchozích několika týdnech jsme mohli vidět několik povedených renderů toho, jak by mohl vypadat nový Galaxy Note 10.
  • Nyní se k nám dostávají reálné fotografie telefonu a je zřetelně vidět, že rendery nelhaly.

Už víme, a fotografie to potvrzují, že Galaxy Note 10 bude mít průstřel v displeji na atypickém místě - uprostřed horní části displeje. Zároveň bude oproti minulým modelům nebo letošním telefonům Galaxy S10 a S10+ design poměrně změněný - Galaxy Note 10 totiž dostane ostřejší rohy a popravdě mu to tak opravdu sluší. 

Nového Notu 10 bude několik variant. Zatímco dříve jsme měli informace o tom, že se bude jednat o Galaxy Note 10, Note 10 Pro a Note 10 5G, nyní se dozvídáme, že se názvy zařízení změní. Bude se nakonec jednat o Galaxy Note 10 a Galaxy Note 10+. To je zřejmé z uniklých fotografií, konkrétně ze zapínací obrazovky nového telefonu.


Na fotografiích lze vidět i zadní stranu telefonu. Fotka není nijak zvlášť povedená, je rozmazaná, ale i tak v ní lze rozpoznat tři fotoaparáty na levé horní straně zad a zřejmě dva další senzory společně s LED bleskem hned vedle nich. To by odpovídalo právě i dřívějším renderům.

Zdá se, že konečně vidíme Galaxy Note 10 tak, jak by měl jít do prodeje. Možná ale budeme překvapení a nakonec bude telefon trochu jiný. Každopádně i za takové snímky jsme vděční.

Diskuze k produktu...Zobrazit vše

0 komentářů

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.