Nových MacBooků Pro s novým čipem M1X a mini LED displejem bychom se mohli dočkat už během několika měsíců.
Apple ale plánuje nejenom 14 a 16palcové MacBooky Pro, nový čip M1X by mohl dorazit také do Maců mini a MacBook Air má mít příští rok rovnou čip M2.
Spekulace ohledně nových MacBooků Pro se zatím nepředstaveným čipem Apple M1X se šíří už nějakou dobu, teď bychom ale měli mít nový čip potvrzen díky nálezu serveru Consomac, který v databázi Eurasian Economic Commission (EEC) našel několik zařízení, která by měla označovat právě nové Pro modely. Nové notebooky byly spatřeny pod označeními A2442 a A2485 se systémem macOS 12 Monterey. Většina zápisů v této databázi obsahuje updaty pro už vydaná zařízení a tyto updaty jsou vydané do několika měsíců, A2442 a A2485 ale nepatří žádným existujícím strojům a je tak velmi pravděpodobné, že se jedná o nové MacBooky Pro, když právě dvojici těchto zařízení očekáváme.
Notebooky by měly dostat 14 a 16palcový displej, nad kterým by měla být Full HD FaceTime kamerka. Dočkat bychom se mohli také návratu HDMI portu nebo microSD slotu, zapomenout by se nemělo ani na inovovaný MagSafe. Dále bychom se naopak neměli dočkat Touch Baru, který by mohl být nahrazen funkčními klávesami. Očekává se také nasazení mini LED displejů, který by si sem tak našly cestu z většího iPadu Pro.
Apple je aktuálně stále v přechodu z Intel procesorů k vlastním Apple Silicon čipům, podle Marka Gurmana z Bloombergu by ale transformace celého portfolia notebooků měla proběhnout do listopadu 2022. Čip M1X by si dále mohl najít cestu do počítačů Mac mini, notebooky řady MacBook Air by zase mohly dostat rovnou nové čipy M2.
Popis:You are only allowed to change your username once every 90 days. A record
of your username change will be displayed in your public profile, but your old
username will not be displayed.
Chyba formuláře
UŽIVATELSKÉ JMÉNO
Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.
V případě
opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.
Úspěšně provedeno
FORMULÁŘ
Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.
Informace
FORMULÁŘ
Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.
Nějaká informace
NÁZEV PROBLÉMU
Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?
Problém s přihlášením
UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL
Zadaný email není ve správném tvaru.
Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.
Využijte pohodlné přihlášení facebookem bez nutnosti cokoli vyplňovat nebo se registrujte emailem. S uživatelským účtem si můžete zvolit jaké novinky si přejete od nás dostávat nebo třeba pod články diskutovat s ostatními uživateli.