Příští měsíc přijde nová Nokia. Vlajková Nokia 9.1 to však nebude Snad nás nečeká další zklamání

25.11.2019 15:45 / od Michal Šrajer
JBL BAR 5.1
  • Nokii 9.1 PureView lze vyřadit, jelikož se měl tento model odložit kvůli potížím až na jaro 2020.
  • Je tedy pravděpodobnější Nokia 8.2, nebo slibovaná pravá vlajková loď pro letošní rok.
  • Stejně tak můžeme ale nakonec dostat telefon nižší třídy či hloupý telefon, nebylo by to poprvé.

Po nějaké době se zase ozvala Nokia. Za pár týdnu má společnost představit svou první televizi exkluzivně pro indický trh, ale to není vše, čeho se ještě tento rok dočkáme. Dle oficiálního twitter účtu tohoto finsko-čínského výrobce se představí již 5. prosince před Mikulášem nový telefon

Samozřejmě nemůžeme říct s jistotou, o jaký telefon půjde, ale s trochou dedukce můžeme jako Sherlock Holmes výběr výrazně zúžit. Jako první přijde určitě každému na mysli asi vylepšená Nokia 9.1 PureView. Ta má však dle věrohodných zdrojů přijít až na jaře 2020, jelikož jí musela Nokia stejně jako všechny její předchůdce opět odložit kvůli potížím s vývojem (především s fotoaparátem).  

Potom nám tedy zbývá střední třída. Přeci jen jsme se letos již dočkali Nokie 6.2 a Nokie 7.2, avšak o nástupci Nokie 8.1 nepadlo zatím ani slovo. Dokonce nemáme ani žádné nové spekulace a dříve se hovořilo o Nokii s vyjíždějící kamerkou. Šlo by tedy o velice příjemné překvapení, ale stejně tak bychom se mohli teoreticky dočkat té slibované skutečné vlajkové lodi. Nezapomeňme, že Nokia slibovala další vlajku, jelikož Nokia 9 nebyla prý vlajka, ale jen speciální model pro fanoušky.  

Osobně si však myslím, že to nebude ani jedna z těchto možností. Pokud by to byl větší telefon, měli bychom už určitě pár spekulací a uniklých obrázků. Přeci jen i o Nokii 6.2 a 7.2 jsme věděli předem. Je možná, že se Nokii povedlo vše utajit, ale tomu bych moc nevěřil. Nemluvě o faktu, že na větší model by společnost již delší dobu lákala na sociálních sítích. Já bych si tedy vsadil, na telefon nižší řady nebo rovnou nějaký hloupý telefon. Budu ovšem velice rád, pokud mě Nokia vyvede z omylu. Vzhledem k posledním pár telefonům Nokia se mi však vyplatí držet očekávání na nule.Diskuze k produktu...Zobrazit vše

0 komentářů

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Hodnotit tento produkt

VOLITELNĚ: Pokud nechcete přijít o důležité informace o telefonech, vyplňte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Přeji si být informován:

Informace bey starostí

TO NEJLEPŠÍ Z TECHARENY V EMAILU

Pravidelný výpis toho nejzajímavějšího do Vaší emailové schránky.