Přenosná pracovní stanice Threadripper 3990X spojuje desing minulosti a výkon budoucnosti Chybějící integrovanou baterii nahrazuje raketový výpočetní výkon

11.08.2020 12:00 / od Petr Kubec
  • Přenosná pracovní stanice Threadripper 3990X nabízí enormní výkon výpočetního střediska v obstarožním designu.
  • Integrovanou baterii samozřejmě nenabízí a není se čemu divit, aby udržela podobnou mašinu v chodu, musela by být v druhém kufru vedle.

Přenosné pracovní stanice jsou dnes tak trochu minulostí. I tenký notebook v sobě dokáže skrývat velmi solidní výkon postačující na střih videí, tvorbu 3D modelů nebo programování. Pro případ, že by snad ale ani ten herní notebook nestačil, je zde právě Threadripper 3990X. A v jeho případě se nemusíte bát, že by výkon nemusel stačit. Ne, s ním můžete provozovat vše výše zmíněné najednou a počítač si vás sotva všimne.


Kromě faktu, že uložiště jde rozšířit až na nějakých 5 TB SSD paměti a 28 TB HDD, což z vás dělá malou datovou centrálu, nabízí až 64-jádrový procesor od AMD vyráběný 7nm technologií, dvě grafické karty (až 96GB DDR6 paměti) a aby toho náhodou nebylo málo, až 256 GB DDR4 RAM. Zkrátka a dobře, pokud někdo nehledí na rozpočet a chce mít jistotu toho, že dalších deset let nebude mít nedostatek výkonu, prosím. Threadripper 3990X je zde právě pro vás.

A kolik za to? Nejsilnější verze přibližně za 30 tisíc dolarů, tedy 683 tisíc korun. Žádné kompromisy tedy nejsou ani ohledně ceny, nejen výkonu. A přiznejme si to, asi nikdo z nás si podobnou hračku nekoupí, ale kouká se na to dobře. Tohle tak mít doma...Diskuze k článku...

0 komentářů

Anketa

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Hodnotit tento produkt

VOLITELNĚ: Pokud nechcete přijít o důležité informace o telefonech, vyplňte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Přeji si být informován:

Informace bez starostí

TO NEJLEPŠÍ Z TECHARENY V EMAILU

Pravidelný výpis toho nejzajímavějšího do Vaší e-mailové schránky.