Xiaomi se sice stále oficiálně nemá k tomu, aby nám prozradilo, kdy představí svou nejlepší letoší vlajku, ale naštěstí tu máme leakery.
Jeden z nich na Weibo dnes zveřejnil velice autenticky vypadají reklamu, jež láká na odhalení Xiaomi 13 Ultra 17. dubna.
Půl roku po čínském odhalení vlajkové dvojice Xiaomi 13 a Xiaomi 13 Pro nám ukáže výrobce to vůbec nejlepší z této řady. Na Xiaomi 13 Ultra se čeká už dlouho a doteď jsme nevěděli, kdy se má odhalit. Spekulovalo se o dubnu či květnu, ale nic konkrétního. Dnes však unikla na Weibo velice věrně vypadající reklama, kde máme vše černé na bílém.
Podle všeho se máme dočkat čínského odhalení Xiaomi 13 Ultra za pár týdnu 17. dubna v 19 hodin večer lokálního času, přičemž bude poznávacím symbolem očividně opět velký kruhový modul fotoaparátů. Telefon se určitě vydá také na globální trhy, ostatně ředitel Xiaomi už loni během odhalení Xiaomi 12S Ultra říkal, že 13 Ultra už bude v Evropě. To potvrzují také informace od ověřeného leakera Ice Universe, jenž už měsíce tvrdí to samé.
I když však telefon určitě přijde na náš trh, tak odhalení bude nejdříve jen čínské. To nedává moc naději v brzký prodej také u nás. V případě Xiaomi 13 jsme třeba čekali více než čtvrt roku, než jsme si mohli mobily vyzkoušet. Je tedy otázkou, jak dlouho se bude čekat na Ultru. Toto je zkrátka problém, které většina čínských značek zatím nechce řešit. Jediné OnePlus a kdysi Huawei věděl, že pro globální úspěch je nutné využít pozornosti a vydat své produkty najednou po celém světě. Ty doby jsou ale pryč, ostatně i Huawei nyní vydává své produkty po vlnách, a je otázkou, zda se někdy dočkáme u Xiaomi simultánních vydání v Číně i Evropě.
Popis:You are only allowed to change your username once every 90 days. A record
of your username change will be displayed in your public profile, but your old
username will not be displayed.
Chyba formuláře
UŽIVATELSKÉ JMÉNO
Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.
V případě
opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.
Úspěšně provedeno
FORMULÁŘ
Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.
Informace
FORMULÁŘ
Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.
Nějaká informace
NÁZEV PROBLÉMU
Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?
Problém s přihlášením
UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL
Zadaný email není ve správném tvaru.
Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.
Nastavení cookies: Aby web fungoval, tak jak ho znáte
Aby naše webové stránky fungovaly správně, našli jste na nich, co hledáte, ušetřili spoustu času a nezobrazovaly se vám věci, které Vás nezajímají, potřebujeme od Vás souhlas se zpracováním souborů cookies, tj. malých souborů, které se ukládají ve vašem prohlížeči.
Využijte pohodlné přihlášení facebookem bez nutnosti cokoli vyplňovat nebo se registrujte emailem. S uživatelským účtem si můžete zvolit jaké novinky si přejete od nás dostávat nebo třeba pod články diskutovat s ostatními uživateli.