Pracujte v bezpečí svého domova díky slevám až 50% na vybrané programy Microsoft Ve slevách jsou ruzné verze Windows 10 i Microsoft Office

23.03.2020 15:20 / Komerční článek
foto: techarena.czV současné době se snaží nespočet značek a firem z různých odvětví pomoci s vážnou situací způsobenou koronavirem. Někteří vyrábějí roušky pro nemocnice, jiní dezinfekce a najdou se i tací, kteří se snaží zkrátka jen alespoň podpořit stále pracující zaměstnance v jejich home officu. Nejinak je tomu i v případě e-shopu Keysworlds, který se specializuje na softwarové klíče a dává speciální slevy na řadu programů Microsoft. Ať už jste malý podnikatel nebo jen dlouho pokukujete po jednom z nabízených programů, slevy až 50 % určitě přijdou obzvláště v posledních týdnech vhod. 

Rozhodně bude z čeho vybírat, protože jsou k mání velmi zajímavé programy a licence. Co třeba rovnou Windows 10 Pro s 38% slevou jen za 240 Kč (8.67 eur)? Případně kancelářský balíček Office 2019 Professional Plus s 50% slevou již za 810 Kč (29.50 eur)? Fantazii se meze nekladou a určitě stojí za to si nabídku pečlivě prohlédnout.  

Jako první si vezměme na paškál 38% slevu díky kupónu SPOFF38, s jeho pomocí si můžete pořídit výrazně levněji následující produkty: 

A ještě masivnější 50% slevový kupón SPOFF50 najde využití u následujících licencí: 


Na stránkách Keysworlds.com však nenajdete samozřejmě jen tyto základní softwarové produkty od Microsoftu. Dají se zde koupit i PC hry ze Steamu, Originu, Uplay či Battle.netu, případně další věci z obchodů pro XBOX nebo PlayStation. Výhodou jsou i platby PayPalem nebo 24/7 zákaznická podpora obchodu, protože něco se může oblasti softwaru zvrhnout skoro vždy. 


Diskuze k produktu...Zobrazit vše

0 komentářů

Anketa

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Hodnotit tento produkt

VOLITELNĚ: Pokud nechcete přijít o důležité informace o telefonech, vyplňte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Přeji si být informován:

Informace bez starostí

TO NEJLEPŠÍ Z TECHARENY V EMAILU

Pravidelný výpis toho nejzajímavějšího do Vaší e-mailové schránky.