Pospěšte! OnePlus 7T už zmizelo z oficiálních stránek výrobce Kupujte, dokud ještě někde je

05.06.2020 18:00 / od Honza Nuc
foto:  OnePlus
 • Zatímco OnePlus 8 a OnePlus 8 Pro, tedy nejnovější modely, má čínský výrobce stále dostupné, se starším modelem už to tak růžové není.
 • OnePlus 7T totiž zmizel z oficiálního internetového obchoddu výrobce a je tedy zřejmě poslední šance telefon zakoupit u prodejců.

OnePlus 7T nyní můžete sehnat v tuzemsku především v Alze, neboť výrobce telefon oficiálně do České republiky nedováží. Za cenu pod 15 tisíc korun získáte skvělý telefon s 6,55" AMOLED displejem s rozlišením 2400 x 1080 pixelů, loňským vlajkovým procesorem Qualcomm Snapdragon 855+ a baterií o kapacitě 3800 mAh. Na zadní straně je kruhový modul s fotoaparáty ve složení 48 + 12 + 16 Mpx. Za cenu pod 15 tisíc korun se jedná stále o skvělou nabídku, když připočítáme i hezký design.

Proč to ale píšeme? OnePlus totiž stahuje model 7T ze svých webových stránek, tudíž je velice pravděpodobné, že v budoucnu už žádné další kusy a budou jen doprodeje. Pokud tedy toužíte po OnePlus, ale nepotřebujete úplně OnePlus 8, protože pro vás nenabízí tolik navíc oproti staršímu modelu, tak byste si měli pospíšit. Plus dostanete u Alzy speciální slevu, pokud koupíte s dvěma kamarády 3 kusy OnePlus 7T v experimentální akci Budeme 3. Pak vás vyjde telefon jen na 12 990 Kč, a to je lepší nabídka jak iPhone SE.


Diskuze k produktu...Zobrazit vše

0 komentářů
 • Chzluky-6. červen 2020

  Myslím že pixel 4 za 16 je lepší volba pro fanouška android telefonů, osobně používám iPhone xs ale druhý telefon jsem měl Oneplus 7pro kterej jsem prodal a pořídil pixel a musím uznat že....jak to napsat, prostě kdo chce nejlepší android koupí pixel, používání toho telefonu je prostě radost, je to iPhone s androidem?? není to přeci jen o rámečku a rychlosti úložiště, telefon je hlavně o softwaru a ten má prostě pixel na top úrovni, kterému se nevyrovná ani Oneplus, samsung, xiaomi a další?? specifické telefony jako je pixel musí prostě hodnotit člověk který ho reálně používá??

  Odpovědět 
 • Jay Jiří Ptáčník-6. červen 2020

  když tu výrobce oficiálně telefon nedováží, není to pak šedý dovoz???

  Odpovědět 

Anketa

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Hodnotit tento produkt

VOLITELNĚ: Pokud nechcete přijít o důležité informace o telefonech, vyplňte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Přeji si být informován:

Informace bez starostí

TO NEJLEPŠÍ Z TECHARENY V EMAILU

Pravidelný výpis toho nejzajímavějšího do Vaší e-mailové schránky.