PornHub nabídne na Black Friday akci století. Doživotní předplatné svého Prémium účtu! Může se stát novým dědictvím ve vaší rodině

23.11.2019 07:30 / od Michal Šrajer
foto: techarena.cz
  • PornHub nabídne příští týden limitovanou nabídku jménem
  • Můžete tak získat doživotní předplatné na všechny spřízněné služby a weby značky PornHub.
  • To vše za necelých 7 tisíc korun, a to se vyplatí.

Ti největší fanoušci PornHubu mají na pár dní jedinečnou příležitost. Také tato společnost přispěchala se svou nabídkou na slavný Black Friday a spojila ji rovnou se Cyber Monday. Jen příští týden v pátek začne PornHub nabízet velice limitovaný “LifePlay”, který vám zaručí doživotní předplatné Prémiového účtu na stránkách PornHub. Může se tak z vašeho prémiového předplatného stát klidně i dědičná záležitost. Jednou předáte svým dětem údaje ke svém placenému účtu na v budoucnu nepochybně mnohem větší a mocnější službu. PornHub totiž rozhodně nikam nezmizí a hodlá se nadále rozšiřovat do dalších odvětví. 

Určitě už moc dlouho nezůstane jen u porno průmyslu a byť se můžeme nyní posmívat, tak má společnost obrovské prostředky a výbornou video streamovací infrastrukturu konkurující propracovaností bez potíží YouTube. Ostatně se už dlouho spekuluje, že PornHub spustí dceřinou značku, která má konkurovat právě gigantické video platformě Googlu

A právě u takovéto obrovské značky můžete nyní získat celoživotní prémiové členství, která vám už nikdo nikdy nesebere a kdo ví, jaké výhody tam s rozšiřováním firmy v budoucnu přibudou. Určitě nezůstane jen u 10 tisíců exkluzivních videí, 4K kvality, odstranění reklam a podobně. To vše za 299 dolarů, což nám dává v přepočtu necelých 7 tisíc korun. No nezní to lákavě? 

Pokud vás ani tyto prognózy možné budoucnosti nepřesvědčily, možná za mě udělá práci k této příležitosti vydané reklamní video. PornHub se v něm velice vkusně a seriózně zabývá mezilidskými vztahy, co nás vůbec dělá lidmi a proč jedině s tímto členstvím máte šanci se každý večer maximálně uvolnit a odpočinout si. Když nic jiného, tak minimálně video stojí za zhlédnutí. Diskuze k produktu...Zobrazit vše

0 komentářů

Anketa

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Hodnotit tento produkt

VOLITELNĚ: Pokud nechcete přijít o důležité informace o telefonech, vyplňte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Přeji si být informován:

Informace bez starostí

TO NEJLEPŠÍ Z TECHARENY V EMAILU

Pravidelný výpis toho nejzajímavějšího do Vaší e-mailové schránky.