Podle evropských prodejců se má dočkat iPhone 12 hned pěti modelů Všechno však není, jak to vypadá

1. říjen 2020
1 min. čtení
0 videí
  • Řada evropských prodejců má podle všeho v datábazi všechny modely iPhonu 12 ve všech barvách i paměťových variantách.
  • Dle databází se máme dočkat pěti modelů, ale jde patrně jen o chybu zalistování kvůli nečekané změně jména nejmenšího iPhonu.

Několik evropských prodejců již zalistovalo letošní iPhony 12 ve všech dostupných variantách. Dostáváme tak pro každý model zároveň barevné i paměťové varianty. Člověk by tedy řekl, že je vše již připraveno na brzké představení. Nejzajímavější však je, že všichni zalistovali pět modelů. Ve světě se tedy okamžitě objevily zprávy, že nám Apple možná odhalí během spekulované konference 13. října pět různých telefonů. Hovoří se o tom, že bychom se dočkali nakonec jen jednoho 4G modelu, byť původně jsme měli dostat dva, což dostávalo celkový počet variant na šest.

Nic takového nás však s největší pravděpodobností nečeká. Když se totiž podíváme na jména modelů v databázích prodejců, najdeme tam iPhone 12 mini, iPhone 12, iPhone 12 Max, iPhone 12 Pro a iPhone 12 Pro Max. Je tedy jasné, co se patrně stalo. Původně měli všichni připraveny už měsíce známá označení iPhone 12, iPhone 12 Max, iPhone 12 Pro a iPhone 12 Pro Max, avšak poté se ukázalo, že nejmenší model ponese nakonec jméno iPhone 12 mini. Prodejci jej tedy rovněž rychle přidali, ale stále se nezbavili pro jistotu jména iPhone 12 Max, z něhož se stal nakonec patrně jen iPhone 12. V každém případě je nyní jedno jméno zbytečně navíc a neznamená to, že se dočkáme hned dalšího telefonu.

Reklama

Co se slibovaných barevných a paměťových verzí týče, tak nejpestřejším kouskem bude ten nejmenší a nejlevnější z rodinky. iPhone 12 mini bude prý k dispozici ve stejných barvách jako iPhone 11 - bílá, černá, modrá, zelená, žlutá a samozřejmě červená (Product)RED. To vše ve verzích s 64, 128 a 256GB úložištěm. Oproti tomu všechny ostatní modely mají být pouze ve třech barvách - černá, bílá a stříbrná. Zde už budou varianty 128, 256 a 512 GB.

Musím ale upozornit, že vzhledem k faktu, že samotná databáze je zatím patrně chybná, tak mohou být i některá další data logicky stále ještě pozůstatkem ze starých spekulací. Ostatně jsme už nekolikrát viděli fotografie skla iPhonu 12 Pro v nové modré barvě. Rozhodně tedy veškére tyto informace berte se zdravou dávkou skepticismu.

Reklama
Reklama

Diskuze k článku...

0 komentářů

Anketa

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Hodnotit tento produkt

VOLITELNĚ: Pokud nechcete přijít o důležité informace o telefonech, vyplňte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Přeji si být informován:

Informace bez starostí

TO NEJLEPŠÍ Z TECHARENY V EMAILU

Pravidelný výpis toho nejzajímavějšího do Vaší e-mailové schránky.