Podívejte se na velkou galerii nočních fotek z nového Asusu ZenFone 6 Fotografie mile překvapí

17.05.2019 10:00 / od Honza Nuc
/Photos/blog-1740/xiaomi-mi-9-m_34.jpg
  • Ve Valencii jsme si mohli vyzkoušet nový ASUS ZenFone 6 a nyní vám přinášíme první pořízené fotografie
  • ZenFone 6 má jako první na světou výklopnou zadní kameru, která se dokáže přeměnit v přední fotoaparát

Společnost ASUS ve čtvrtek ve Valencii velkolepě představila jejich novou vlajkovou loď ZenFone 6 a my jsme mohli být u toho. Kolega Michal Šrajer byl na představení a hned poté udělal s telefonem hned několik klasických i nočních fotek a výsledek stojí opravdu za to (galerie pod článkem). Zároveň už se můžete podívat na první pohled na nový ZenFone 6, který už máme na YouTube a sledovat nás na Instagramu, kde přidáváme fotografie a stories přímo z Valencie.

ZenFone 6 je pro ASUS revolučním telefonem, který nabízí obrovskou baterii o hodnotě 5000 mAh a slibuje výdrž dvou plných dní. Uvnitř tepe nejnovější Snapdragon 855 v kombinaci se 6 GB operační paměti a 64/128/256 GB uživatelskou pamětí. Nejvíce na novém zařízení zaujme hlavně dvojice fotoaparátů na zadní straně. Ten hlavní je senzor od Sony se 48 megapixely a světelností f/1.79 a druhý širokoúhlý 13 megapixelový se šířkou záběru až 125°.


Jak ale vyřešil ASUS přední kameru, když přední plochu zabírá z 92% displej s rozlišením 2340x1080 a bez žádného výřezu? Použil revoluční výklopnou kameru, která využívá dva hlavní fotoaparáty k vytvoření kvalitních předních fotek. Díky širokoúhlému objektivu se navíc při focení selfie fotek na fotku vlezou i vaši přátelé. To se samozřejmě týká i videa, které ZenFone 6 umí až ve 4K při 60 snímcích za vteřinu a má elektronickou stabilizaci obrazu. Navíc je zde i možnost vyfotit pomocí výklopné konstrukce fotoaparátu panoramu, aniž byste museli s telefonem pohybovat. Kamera udělá všechen pohyb za vás.

Jak ale Zenfone 6 opravdu fotí? Na to se podívejte v galerii níže. Podrobnější galerii přineseme brzo v plnohodnotné recenzi.
Diskuze k produktu...Zobrazit vše

0 komentářů
  • lubos.zdarsky-17. květen 2019

    Děkuji ani zadarmo, kdy si už byl pokus o otočné fotoaparáty, a byla to chyba , nu což tenhle jinak fajn telefon tím Ešus zabil, No tak počkám na něco lepšího.

    Odpovědět 

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Hodnotit tento produkt

VOLITELNĚ: Pokud nechcete přijít o důležité informace o telefonech, vyplňte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Přeji si být informován:

Informace bey starostí

TO NEJLEPŠÍ Z TECHARENY V EMAILU

Pravidelný výpis toho nejzajímavějšího do Vaší emailové schránky.