Podívejte se na téměř třiceticentimetrové plně funkční sluchátko AirPods Když má někdo dostatek času...

07.11.2019 12:21 / od Honza Nuc
JBL BAR 5.1
  • Majitelé sluchátek Apple Airpods si často stěžují, že sluchátka prostě ztrácejí, protože jsou malá a snadno na ně zapomenete nebo přehlédnete.
  • S tímto nešvarem se rozhodl vypořádat Aaron B., který se na síti Reddit rozhodl o svůj výtvor podělit.

Aaron prostě už dál své AirPods ztrácet nechtěl. Vytvořil tak sluchátko, které je opravdu obří. Šikovný strůjce se podělil o postup výroby s webem Mashable.com, kde popsal, že mu zabralo pět hodin sluchátko jen vymodelovat v programu a dalších 15 hodin zabral samotný tisk na 3D tiskárněAaron dokonce plány svého výtvoru poskytl všem, kteří by si takové sluchátko chtěli také vyrobit. Nicméně nejzajímavější na celé věci je to, že sluchátko je opravdu plně funkční a dokáže přehrávat hudbu přes Bluetooth.

"Převzal jsem nápad od někoho, kdo jedno takové sluchátko vytvořil několik let zpátky," vysvětlil Aaron s tím, že předtím si ale nedali tolik záležet na kvalitě zpracování. Obří sluchátko je prozatím pouze ve variantě pro levé ucho (i když tady to neplatí), ale Aaron se v komentářích pod svým příspěvkem svěřil, že plánuje vytvořit i sluchátko pro pravé ucho.

Takové velké kopie AirPods jsou samozřejmě jako sluchátka nepoužitelná, ale jako reproduktory na doma by se hodit mohly. Kdyby Aaron chtěl, mohl by si z výroby takových sluchátek udělat klidně byznys. Lidé, kteří Apple milují, by určitě za takové reproduktory zaplatili i vyšší sumu. Kdo by nechtěl mít vedle televize dvě taková obří sluchátka.

Schválně nám napište do komentářů, jestli se vám takový výtvor líbí a jestli byste byli ochotní si sluchátka koupit domů, pokud by byly třeba za rozumnější cenu. Myslím si, že by se na nějaké černé poličce v bytě krásné vyjímaly.


Diskuze k produktu...Zobrazit vše

0 komentářů

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Hodnotit tento produkt

VOLITELNĚ: Pokud nechcete přijít o důležité informace o telefonech, vyplňte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Přeji si být informován:

Informace bey starostí

TO NEJLEPŠÍ Z TECHARENY V EMAILU

Pravidelný výpis toho nejzajímavějšího do Vaší emailové schránky.