Podívejte se, jak bude vypadat OnePlus 7 a jaké novinky přinese OnePlus 6T Vadil by vám kruhový výřez ve stylu Oppo R19?

15.10.2018 11:00 / od Michal Šrajer
JBL PartyBox 300
  • Krom toho se dozvídáme softwarové novinky ohledně OnePlus 6T a změn prostředí Oxygen OS
  • Objevil se první obrázek telefonu Oppo R19, které poslouží pravděpodobně jako základ pro OnePlus 7
  • Rámečky budou ještě tenčí než dříve a svým způsobem už zmizí úplně notch

Přes víkend zveřejnil známý a velice spolehlivý leakster IceUniverse zveřejnil fotografii údajně chystaného Oppo R19. To souvisí nepřímo také s OnePlus, které zakládá své telefony právě na zařízeních Oppo, jelikož oba výrobce vlastní stejná společnost. Můžeme tak dostat dost možná první obrázek OnePlus 7, jelikož ukázané Oppo má přijít na trh až v březnu příštího roku. OnePlus přijde s vlastním telefonem vždy až pár měsíců po Oppu, takže by časové okénko přesně sedělo. Telefon nebude mít podle obrázku už žádný notch, ale pouze maličký kruhový výřez pro přední kamerku a pochopitelně zde bude druhá verze čtečky otisků prstů v displeji. 

Již za dva týdny nás ovšem čeká konečně uvedení OnePlus 6T s miniaturním notchem a optickou čtečkou otisků prstů v displeji. Tyto a další specifikace už známe, ale nyní se rozpovídal výrobce trochu více také o softwaru. Podle vyjádření OnePlus poskytne chystaný telefon nové intuitivnější UI. Prý má jít o velkou změnu a spousta lidí se tak začala okamžitě obávat, že OnePlus zkusí tentokrát Android 9.0 Pie upravit více než dříve a odklonit se tak od čisté verze systému. Ať už tomu bude ovšem jakkoli softwarového vylepšení se dočká také fotoaparát či navigace gesty. Ty mají běhat mnohem plynuleji, přidají se nové animace a také zcela nová gesta. Kupříkladu bude možné přecházet mezi dvěma naposledy otevřenými aplikacemi tažením prstu z brady telefonu šikmo vzhůru k pravému rohu. Zároveň bude snadnější zapnout Google Asistenta pouhým půlsekundovým podržením zapínacího tlačítka. Nově bylo využito rovněž umělé inteligence, jež se bude učit, kdy chodíte spát a zpomalí během této doby aktualizace aplikací v pozadí, což má na za následek lepší výdrž baterie. 


Diskuze k produktu...Zobrazit vše

0 komentářů

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Hodnotit tento produkt

VOLITELNĚ: Pokud nechcete přijít o důležité informace o telefonech, vyplňte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Přeji si být informován:

Informace bey starostí

TO NEJLEPŠÍ Z TECHARENY V EMAILU

Pravidelný výpis toho nejzajímavějšího do Vaší emailové schránky.