Poco X3: Specifikace a chystané barevné varianty Výrobce jej představí už brzy

28.08.2020 15:30 / od Honza Nuc
foto:  Zdroj
  • Výrobce Poco, patřící pod Xiaomi, pracuje na novém modelu telefonu Poco X3 s lehce odlišným designem než jeho předchůdci.
  • Telefon má mít čtyři fotoaparáty na zadní straně a procesor Qualcomm Snapdragon 732.

Podle dostupných informací má mít model Poco X3 procesor Qualcomm Snapdragon 732 taktovaný na 2,3 GHz a dvěma jádry Kryo 470 a telefon tak výkonnostně lehce převýší model Poco X2 se Snapdragonem 730. Procesor Snapdragon 732 ještě není oficiálně představený, ale spekuluje se, že má mít odpovědí Qualcommu na přibývající procesory Dimensity od MediaTeku. Procesoru má asistovat 6GB RAM.

Co se týče displeje, očekáváme úhlopříčku 6,67" s Full HD+ rozlišením a 120Hz obnovovací frekvencí. Přední kamera má mít rozlišení 20 Mpx a prozatím netušíme, zda má být umístěná v průstřelu nebo ve výřezu displeje. Na zadní straně budou čtyři fotoaparáty, z čehož ten hlavní bude mít rozlišení 64 Mpx, podobně jako spousta jiných telefonů. Zdá se tak, že 64Mpx senzor bude ještě letos, případně na začátku příštího roku hojně oblíbený mezi výrobci. Fotoaparáty budou umístěné v poměrně netradičním modulu, jehož tvar bude na trhu úplně poprvé. Jako u ostatních telefonů od Xiaomi, Redmi a Poco bude modul umístěný v kruhu, ale samotný modul bude obdélníkového tvaru se zaoblenými bočními stranami. 

Dočkat bychom se měli i několika barevných variant. K dispozici má být klasická černá varianta, ale také stříbrná, modrá a žlutá. Především ta žlutá barva je zajímavá, protože výrobci na takovou barvu často nesází a je vidět, že Poco hodlá zaujmout především mladší generaci zákazníků.

Představení nového telefonu by mělo být už brzy, konkrétně ve čtvrtek 3. září. Ve stejný den bychom se měli dočkat také modelů Realme X7, X7 Pro a X7 Pro Player Edition.


Diskuze k produktu...Zobrazit vše

0 komentářů

Anketa

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Hodnotit tento produkt

VOLITELNĚ: Pokud nechcete přijít o důležité informace o telefonech, vyplňte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Přeji si být informován:

Informace bez starostí

TO NEJLEPŠÍ Z TECHARENY V EMAILU

Pravidelný výpis toho nejzajímavějšího do Vaší e-mailové schránky.