Poco X2 se představí již 4. února. Nabídne 120Hz displej či 64Mpx fotoaparát Půjde o předělané Redmi K30

27.01.2020 10:40 / od Michal Šrajer
foto:  Xiaomi
  • Poco začíná oficiálně lákat na svůj v pořadí teprve druhý telefon.
  • Model X2 se má představit již 4. února se 120Hz displejem, 64Mpx fotoaparát Sony a procesor Qualcomm.
  • Jedná se tedy zatím o úplně stejnou výbavu, jako má i Redmi K30.

Před nějaký týdnem jsme slyšeli po více jak roce poprvé o značce Poco a hned se dozvídáme, že již brzy přijde nový telefon. Tedy dříve jsme slyšeli hned o třech telefonech, které mají přijít v roce 2020, ale jednoho se dočkáme už nyní. Jako první má přijít model Poco X2, který se dle nových informací představí již v úterý 4. února. Samotné Poco láká na superlativy jako “extrémní obnovovací frekvence displeje” pro “extrémní hraní”. Dále máme počítat s novým 64Mpx fotoaparátem Sony IMX686, skvělým chlazením procesoru Snapdragon a rychlým nabíjením.

Konkrétní model procesoru zatím neznáme, však za to je jasné, že Poco míří svou kampaní na mladé ještě více než posledně. Celou reklamní kampaň doprovází slogan “Smooth AF” a na stránkách výrobce je spousta vcelku dětinských narážek a vtípků na ostatní zařízení. Zajímavé je, že si dělá Poco srandu také z 60Hz, 90Hz i 120Hz displejů. Teoreticky by tedy mohlo mít IPS panel s ještě vyšší obnovovací frekvencí, ale pravděpodobnější je, že si jen dělá srandu z lidí, kteří utratí za 120Hz telefony více jak 20 tisíc, zatímco Poco X2 bude mnohem levnější.  

To je však vše, co prozatím víme. Design telefonu, typ displeje, velikost baterie, další fotoaparáty, zbytek výbavy, to všechno je zahaleno tajemstvím. Zatím se holt musíme spokojit pouze s narážkami Poco, které se snaží shazovat ostatní výrobce, aby vypadal jejich telefon o to lépe. Hodí se také upozornit, že všechny nové informace potvrzují, že Poco bude skutečně jen předělaným Redmi K30 nebo Redmi K30 Pro, jak se spekulovalo. 120Hz IPS displejem, fotoaparátem IMX686, procesorem Snapdragon, vylepšeným chlazením a rychlým nabíjením se totiž chlubí i tyto modely.Diskuze k produktu...Zobrazit vše

0 komentářů

Anketa

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Hodnotit tento produkt

VOLITELNĚ: Pokud nechcete přijít o důležité informace o telefonech, vyplňte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Přeji si být informován:

Informace bez starostí

TO NEJLEPŠÍ Z TECHARENY V EMAILU

Pravidelný výpis toho nejzajímavějšího do Vaší e-mailové schránky.