POCO pracuje údajně hned na třech telefonech. Máme i první fotky Informace berte zatím s pořádnou rezernou

21. leden 2020
1 min. čtení
0 videí
foto:  Xiaomi
  • Dle první spekulací pracuje POCO na třech model, které jsou založeny na řadě Redmi K30.
  • Jeden z telefonů má dokonce stejné kódové označení a měl by nabídnout Snapdragon 730G, 6 GB RAM a 5000mAh baterii.
  • Pokud přijde také vlajková loď zatím nevíme.

Po oznámení o oddělení značky POCO od Xiaomi dostáváme hned první spekulace ohledně chystaných telefonů. Podle nejnovějších zpráv jsou v přípravě dost možná hned tři modely řady POCO F2. Nejvíce zatím víme o POCO F2 Lite, které by mohlo být postaveno na Redmi K30. POCO si totiž zažádalo o certifikace zařízení s označením M1912G8BI, což je rovněž označení Redmi K30 ve 4G verzi.

Jiným slovy lze u tohoto modelu očekávat Snapdragon 730G, avšak stejně tak může být toto nějaký prostřední model střední třídy s jiným jménem a POCO F2 Lite bude mít ještě nižší výbavu a tím pádem i nižší cenu. Odlehčený model má dále nabídnout 6 GB RAM, 5000mAh baterii a fotoaparát s vysokým rozlišením, avšak detaily nemáme.

Reklama

Dostali jsme rovněž obrázky, na nichž má být právě POCO F2 Lite. Vidět můžeme širší rámečky, vetší bradu, a hlavně kapkový notch. Pokud by byl však tento model založen na Redmi K30, tak je vysoce nepravděpodobné, že by se tak moc lišil. Redmi K30 má tenké rámečky a průstřel. Máme tedy dvě možnosti. Buď jsou obrázky podvrh, nebo je na nich ten nejlevnější model, o kterém ještě nic nevíme, a nikoliv ten založen na Redmi K30. Telefon na obrázku se podobá spíše Redmi Note 8. Byť může samozřejmě i dražší model od POCO vypadat takto "levně".

V každém případě lze říct zatím s jistotou pouze toto. POCO letos rozhodně chystá více telefonů než jen jeden a určitě budou založeny na již existujících telefonech Xiaomi. Nejpravděpodobněji zatím vypadá, že půjde o předělanou řadu Redmi K30. Pokud jde o další vlajkový model se Snapdragonem 865, tak o něm zatím nic nevíme. Jeden z telefonů by měl mít Snapdragon 765G s 5G, ale nevíme, jestli jde o ten nejdražší. Osobně se rozhodně netěším, až bude vydávat Xiaomi, Redmi i POCO vesměs stejné telefony v rozmezí dvou měsíců a já pak budu muset pořád dokola testovat jedno a to samé zařízení. Jaký má tohle význam...Reklama

Reklama

Diskuze k článku...

0 komentářů

Anketa

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Hodnotit tento produkt

VOLITELNĚ: Pokud nechcete přijít o důležité informace o telefonech, vyplňte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Přeji si být informován:

Informace bez starostí

TO NEJLEPŠÍ Z TECHARENY V EMAILU

Pravidelný výpis toho nejzajímavějšího do Vaší e-mailové schránky.