POCO má brzy představit konkurenta pro OnePlus Nord Jak moc bude zajímavý?

5. srpen 2020
1 min. čtení
0 videí
  • Čínská Poco, podznačka Xiaomi, plánuje pravděpodobně představit nový telefon, který by měl konkurovat nedávno představenému OnePlus Nord.
  • Zmínil se o tom na sociální síti marketingový manažer výrobce Poco.

Angus Kai Ho Ng na sociální síti Twitter napsal: "OnePlus Nord nebo... Počkat na nové POCO?" Tím jasně naznačil, že by na trh zřejmě měl přijít telefon Poco, který bude zajímavým konkurentem právě pro model OnePlus Nord a cenovkou se zařadí někde v rozmezí 9 až 13 tisíc korun. V takové cenové kategorii potřebujeme více telefonů, protože zde v podstatě momentálně máme pouze Google Pixel 4a, Apple iPhone SE 2020 a právě OnePlus Nord (který telefon byste si vybrali vy můžete hlasovat v naší anketě). 

Reklama

Pokud se má opravdu jednat o konkurenta OnePlus Nord, mohli bychom očekávat procesor Qualcomm Snapdragon 765G, velký OLED displej s 90Hz obnovovací frekvencí a několik fotoaparátů na zadní straně. Předpokládám, že by mělo jít o podobný koktejl specifikací, jaký připravilo OnePlus. Poco se tak zřejmě zaměří na několik vlajkových vlastností, které přinese do levnějšího modelu, který by mohl stát lehce nad 10 tisíc korun. 

Proč ne? Já jsem všemi deseti pro. Na trhu chybí více takových telefonů a v době, kdy jsou vlajkové modely opravdu drahé, je cesta levných "polo-vlajek" pro zákazníky velice lákavá. Osobně si myslím, že bychom se nového Poco telefonu mohli dočkat ještě letos, možná už na podzim. 

ReklamaReklama

Reklama

Diskuze k článku...

0 komentářů
  • Dzounas-6. srpen 2020

    Do cenové kategorie 9-10 tisíc bych ještě přidal - Motorola Moto G 5G Plus a Realme X50 5G. Oba vypadají zajímavě a konkurenceschopně

    Odpovědět 

Anketa

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Hodnotit tento produkt

VOLITELNĚ: Pokud nechcete přijít o důležité informace o telefonech, vyplňte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Přeji si být informován:

Informace bez starostí

TO NEJLEPŠÍ Z TECHARENY V EMAILU

Pravidelný výpis toho nejzajímavějšího do Vaší e-mailové schránky.