Poco F1 dostane brzy noční režim, slowmotion v 960 FPS a další velká vylepšení Takhle má vypadat správná podpora

09.01.2019 16:00 / od Michal Šrajer
/Photos/cover_galaxy_A40.jpg
  • Softwarová podpora bývá problémem většiny výrobců, ale ne tak u Poca
  • Telefon dostane již brzy super slowmotion v 960 FPS, 4K natáčení v 60 FPS či noční režim
  • Zároveň se dočkají i fanoušci Netflixu, kteří si budou moci přehrávat nově filmy a seriály v HD kvalitě

Když přišel Pocophone F1 na trh, tak sklidil po celém světě velké ovace. Nejde ani zdaleka o dokonalý telefon, ale vzhledem k velice přívětivé ceně je tenhle kousek jednoznačně nejlepším budgetovým telefonem roku 2018. Poco však i přes neuvěřitelně pozitivní ohlasy neusíná na vavřínech, a tak během prací na druhé generaci stále ještě pracuje na F1. 

Podpora je zatím skutečně obdivuhodná. Já Poco už od jeho uvedení každý den používám jako svůj hlavní telefon a musím připustit, že jsem stále spokojený. Telefon má již delší dobu Android 9.0 Pie a zatím se nijak nezpomalil, byť jsem si po poslední aktualizace všiml rychlejší mizení procent baterie. Poco však na softwaru neustále pracuje a dalších pár aktualizací má být velice zajímavých. 

Mě nejvíce nadchlo, že do dvou týdnů přijde update, který má opravit rychlejší spotřebu energie a menší problémy s registrací dotyků. Zároveň však tato aktualizace přidá telefonu také slowmotion video v 960 FPS a zároveň také populární noční režim. Schopnosti zařízení se tak jen softwarem razantně vylepší a Poco bude opět o něco lepší koupí. Zpomalený záznam sice nebude úplně nejlepší, jelikož bude vše silně dopočítáváno softwarem, ale stejně to děla i řada dalších výrobců. Skutečně nejlepší a nejvěrnější super slowmotion má snad jen to Sony. 

Zároveň přijde prý hned v závěsu další aktualizace v únoru, která přidá další super funkci z vlajkových lodí. Poco se naučí natáčet 4K video v 60 FPS a navíc se prý pracuje také na zprovoznění certifikace Widevine L1, díky které bude možné konečně sledovat Netflix v HD kvalitě, po čemž volalo mnoho uživatelů. Zkrátka musí člověk smeknout nad tak skvělou podporou a ochotou vylepšovat stávající model. Poco se mohlo v klidu nyní soustředit hlavně na novou generaci a nechat si tyhle novinky až pro ni, aby telefon působil jako větší upgrade oproti F1, ale nestalo se tak. Za to má u mě nový výrobce velký palec nahoru. Tohle mě baví! Diskuze k produktu...Zobrazit vše

0 komentářů

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.