POCO chce pomoci s výběrem jména svých prvních bezdrátových sluchátek Je to vesměs další klon AirPods

18. květen 2020
1 min. čtení
0 videí
foto:  Xiaomi foto:  Poco
  • Poco se rozhodlo, že na žádosti fanoušků vydá vlastní bezdrátové pecky.
  • Jde o přejmenová sluchátka od Xiaomi, která jsou sama o sobě kopií AirPods.
  • Atraktivní cena kolem 700 korun by ovšem určitě zaujala.

V posledních dnech to vypadá, že výrobci chytili druhou mízu, co se kopírování AirPods týče. HTC chystá svůj klon, OnePlus chce podle všeho představit již v červenci svůj klon a nyní se přidává také Poco. Bohužel se očividně vytratila jakákoli kreativita a originalita. Manager indické pobočky Poca dal na Twitter poté rovněž hlasování, kdy mají lidé pomoci vybrat novému produktu jméno. Důvodem pro výrobu vlastních sluchátek je podle všeho právě zájem fanoušků, tak proč jim nedat i možnost podílet se na výběru jména. Vybírá se podle všeho mezi POCO Move Buds, POCO Klip Buds, POCO Pop Buds a POCO Funkz

Ano, jména produktů nejsou podle všeho silnou stránkou tohoto výrobce. Osobně nevidím jediný důvod, proč by se neměla sluchátka jmenovat zkrátka jen POCO Buds, POCO Earbuds či POCO Pods, ale to už je věc jiná. Alespoň takhle společnost fanoušky trochu zabaví a odvede pozornost od faktu, že ve skutečnosti nepůjde o vlastní sluchátka. Ze značky Poco se zkrátka stává postupně jen rebrandovací jméno Xiaomi pro západní trhy a důkazem budou i ona bezdrátová sluchátka.

Reklama

Ve skutečnosti se totiž dočkáme pouze přejmenovaných sluchátek Xiaomi Mi Airdots 2 SE. Očividně není Poco jediném, kdo má problém s výběrem dobrých jmen. Sluchátka Poco budou tedy malými peckovými kopiemi AirPods. Vydrží 5 hodin na jedno nabití, krabička s USB-C konektorem přidá dalších 20 hodin, nechybí Bluetooth 5.0, kvalitnější kodek LHDC nebo kodek AAC pro Apple zařízení. Plus automatické přerušení hraní, pokud je vyjmete z ucha a automatické přehrávání, pokud je zase vrátíte do ucha. A pro kompletní jablečnou iluzy vypadá i párovací software úplně stejně jako u Applu.

Pokud se budeme řídit cenou původních sluchátek od Xiaomi, měla by se i přejmenovaná verze od Poco pohybovat svou cenou v přepočtu s daní kolem 700 korun, což je velice lákavá nabídka. Pokud jde o vybírané jméno, tak v době psaní tohoto článku vede označení POCO Pop Buds (ta nejméně hloupá možnost) a na druhém místě s odstupem 10 % čeká POCO Funkz.

Reklama

Reklama

Diskuze k článku...

0 komentářů
  • Jay Jiří Ptáčník-18. květen 2020

    já chcu, aby poco letos nasadilo svůj telefon

    Odpovědět 

Anketa

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Hodnotit tento produkt

VOLITELNĚ: Pokud nechcete přijít o důležité informace o telefonech, vyplňte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Přeji si být informován:

Informace bez starostí

TO NEJLEPŠÍ Z TECHARENY V EMAILU

Pravidelný výpis toho nejzajímavějšího do Vaší e-mailové schránky.