Po obrázcích si můžeme funkční Galaxy Note 20 Ultra prohlédnout i na videu Je to opravdu velké zařízení

09.07.2020 15:30 / od Honza Nuc
  • Jihokorejský Samsung ve středu zveřejnil oficiální pozvánku na online představení nové řady telefonů Galaxy Note 20.
  • Dnes, tedy den poté, už leaker Jimmy Is Promo zveřejnil první video nového telefonu a my tak můžeme vidět zařízení v plné kráse.

Stále se spekuluje o tom, kolik vlastně jihokorejský Samsung představí nakonec telefonů z řady Galaxy Note 20. Některé spekulace hovoří o třech modelech, tedy Galaxy Note 20, Note 20 Plus a Note 20 Ultra. Podle leakera Jimmy Is Promo však výrobce představí pouze dva modely, a to Note 20 a Note 20 Ultra. Údajně tak verzi Plus úplně vynechá. Je ale pravda, že "plusková" verze se většinou už nikde nezmiňuje. 

Zmíněný leaker zveřejnil také video, ve kterém můžeme vidět zřejmě Galaxy Note 20 Ultra. Telefon je opravdu velký a hranatý. Ostřejší rohy měl i Galaxy Note 10, ale tady to vypadá, že budou ještě o něco více hranaté. Co vás na první pohled zaujme, je především velký modul fotoaparátu na zadní straně. Už model Galaxy S20 Ultra měl velký obdélníkový modul, který hodně vystupoval ze zad. U Samsungu Galaxy Note 20 Ultra ale vypadá modul daleko mohutněji a zdá se, že i více vystupuje z těla. Samozřejmě se může jednat jen o pouhé zdání. Více se dozvíme, až budeme mít bližší rozměry telefonu a až jej budeme mít v ruce.

Designově se nový telefon od staré řady tolik neliší, ale je zde přece jen podstatná změna, kterou zaznamenají především ti, kteří často používají dotykové pero S-pen. To se totiž přemístilo z pravé strany na levou. Pokud jste tak zvyklí vytahovat dotykové pero zprava, může chvíli trvat, než si zvyknete na opak. Samo dotykové pero má podporovat nové funkce, o kterých jsme psali v našem předchozím článku.


Diskuze k článku...

0 komentářů

Anketa

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Hodnotit tento produkt

VOLITELNĚ: Pokud nechcete přijít o důležité informace o telefonech, vyplňte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Přeji si být informován:

Informace bez starostí

TO NEJLEPŠÍ Z TECHARENY V EMAILU

Pravidelný výpis toho nejzajímavějšího do Vaší e-mailové schránky.