PlayStation 5 by mohl vypadat velice... odvážně Vypadá hodně futuristicky

25.08.2019 08:00 / od Honza Nuc
foto:  Sony foto:  Sony
  • Sony vždy s novou verzí konzole PlayStation posílá v předstihu vývojářům takzvaný DevKit, respektive novou konzoli v nefinálním obalu.
  • Většinou se jedná o jednoduchou, designem nevýraznou krabici, která se může z části, nebo taky vůbec, podobat finální konzoli.
  • Jeden z herních vývojářů nedávno zveřejnil podobu nového DevKitu PlayStationu 5, který vypadá opravdu zvláštně.

Otázkou stále zůstává, jestli se opravdu o DevKit jedná. Herní vývojář Matthew Stott totiž na jeho twitterovém účtu sdílel článek webu Metro, který o novém DevKitu píše a ve svém statusu napsal: "Jedná se o devkit, máme jich pár v kanceláři." Web Metro v článku spekuluje, zda se nejedná už o samotnou finální konzoli PlayStation 5. Obrázky, které máme v článku, objevil nizozemský web LetsGoDigital a poté je převedl do reálnější podoby.

Když jsme v redakci hledali Stottův příspěvek na Twitteru, jeho účet už nebyl aktivní. Je tedy možné, že svůj účet musel smazat poté, co zveřejnil informaci o DevKitu. Možná se totiž jedná o opravdu finální, nebo alespoň téměř finální, verzi PlayStationu 5. Dřívější DevKity totiž byly pouhé nevzhledné krabice, které ani vzdáleně nepřipomínaly finální zařízení.


To, co na obrázku vidíte, je až moc propracované na to, aby se jednalo pouze o DevKit. Pokud se také pozorně zadíváte na zvláštní výřez uprostřed konzole, může vám připomíná římskou číslici pět, tedy V. Je tedy možné, že Sony přemýšlí nad změnou označení nové herní konzole. Bohužel můžeme pouze spekulovat o tom, zda se jedná pouze o DevKit nebo už o finální design. Každopádně obrázek dává hodně možností interpretace a je celkem zábavné přemýšlet nad tím, jak to vlastně ve skutečnosti je. Co myslíte?Diskuze k produktu...Zobrazit vše

0 komentářů

Anketa

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Hodnotit tento produkt

VOLITELNĚ: Pokud nechcete přijít o důležité informace o telefonech, vyplňte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Přeji si být informován:

Informace bez starostí

TO NEJLEPŠÍ Z TECHARENY V EMAILU

Pravidelný výpis toho nejzajímavějšího do Vaší e-mailové schránky.