Plánuje si LG telefony roky dopředu, nebo se chystá zaříznout vlajkovou řadu G? LG hledá záchranu svých vlajkových modelů

13.11.2018 10:30 / od Tomáš Hubáček
Huawei Watch GT 2
  • LG si zaregistrovalo názvy telefonů od LG V50 až po LG V90
  • Při tempu jakým nyní ovšem LG vydává vlajkové modely, bychom mohli tyto názvy vyčerpat celkem rychle
  • Je ovšem také možné, že řada V pohltí řadu G, která tím zanikne

LG se opravdu snaží opět prosadit na trhu a byť si celosvětově vede pořád lépe než třeba Sony, tak jsou čísla mnohem menší než před pár lety. Nástup čínských značek se zkrátka podepsal na mnoha výrobcích a LG není výjimkou. O to víc zamrzí, že vlajkové telefony, které LG vyrábí, jsou opravdu dobré a zasloužily by si větší pozornost. Obzvláště vlajková série G v poslední době trpí. 

To by se však mohlo LG pokusit chytře vyřešit. Na internetu se nyní objevilo potvrzení o registraci názvů V50, V60, V70, V80 a V90. Samozřejmě je možné, že si LG prostě jen registruje jména svých modelů několik let dopředu, ale spíš to bude jinak. Koneckonců jen letos jsme se dočkali vlajkových modelů V30S, V35, G7 a V40. Při takovém tempu budeme koncem příštího roku už u V90. 

Existuje ovšem ještě další možnost, která se mi zdá osobně asi nejlepší. LG si je dobře vědomo, že série G už pro lidi nic neznamená a mnozí vidí nyní jako ten hlavní vlajkový telefon vždy model V. Proto by mohlo LG zkrátka zrušit sérii G a zařadit všechny nejvyšší modely do rodiny V. Tato spekulace dává obzvlášť smysl, když si připomeneme, že už dříve se objevily zprávy, že se chce LG zbavit řady G a tohle by bylo ideální řešení. Koneckonců dostává v poslední době stejně vždy větší pozornost a pozitivnější ohlasy řada V, tak proč toho nevyužít.  Diskuze k produktu...Zobrazit vše

0 komentářů

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Hodnotit tento produkt

VOLITELNĚ: Pokud nechcete přijít o důležité informace o telefonech, vyplňte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Přeji si být informován:

Informace bey starostí

TO NEJLEPŠÍ Z TECHARENY V EMAILU

Pravidelný výpis toho nejzajímavějšího do Vaší emailové schránky.