Pixel 4 má nakonec přijít přeci jen ve více veselých barvách Barevný svět Pixelů

09.10.2019 17:40 / od Honza Nuc
JBL PartyBox 300
  • V dřívějších článcích jsme informovali, že telefony Google Pixel 4 a Pixel 4 XL přijdou ve třech barevných variantách.
  • Jednalo se o varianty Just Black, Clearly White a Oh So Orange. Vypadá to ale, že budou dostupné ještě další čtyři nové barvy.

Podle dostupných informací by se mělo jednat o barvy Maybe Pink, Slightly Green, Sky Blue a Really Yellow. V češtině tedy zjednodušeně světle růžová, světle zelená, nebesky modrá a žlutá barevná varianta. 

Upřímně se mi však stále nejvíce líbí ta oranžová varianta, která mi strašně připomíná tehdejší telefony Lumia s operačním systémem Windows. Jelikož jsem vlastnil právě Lumii 930, mám k takovým barvám celkem vztah a ta oranžová je naprosto přesná. Jsem ovšem rád, že nám dá Google na výběr z více barev, alespoň bude zase ten svět telefonů o něco zářivější.

Co ale Pixel 4 a Pixel 4 XL nabídnou dál? Větší varianta bude mít 6,23" AMOLED displej s Quad HD+ rozlišením a 90Hz obnovovací frekvencí. Nad displejem bude velké čelo se dvěma fotoaparáty (8+12 Mpx), Soli radarem kvůli ovládání gesty a také 3D sken obličeje pro odemykání telefonu. Uvnitř obou telefonů nalezneme procesor Snapdragon 855, 6 GB RAM, až 128 GB vnitřní paměti, 3700 mAh baterii a dva zadní fotoaparáty (klasický a teleobjektiv) v kombinaci s ToF senzorem.Diskuze k produktu...Zobrazit vše

0 komentářů

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Hodnotit tento produkt

VOLITELNĚ: Pokud nechcete přijít o důležité informace o telefonech, vyplňte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Přeji si být informován:

Informace bey starostí

TO NEJLEPŠÍ Z TECHARENY V EMAILU

Pravidelný výpis toho nejzajímavějšího do Vaší emailové schránky.