Patálie pokračují. Samsung musel stáhnout poslední aktualizaci Galaxy S20 Ultra Kdy problémy jihokorejský výrobce zažehná?

21.04.2020 05:00 / od Honza Nuc
foto:  Samsung
  • Samsung Galaxy S20 Ultra měl být klenotem poslední vlajkové modelové řady od jihokorejského výrobce. Bohužel se tak nestalo.
  • I přes vynikající hardware, který zařízení nabízí, telefon zrazuje majitele po softwarové stránce.

Model Galaxy S20 Ultra je nejdražším telefonem ze současné dvacítkové řady a zákazníci očekávají, že jim nabídne ty nejlepší možné služby. To se však podle všeho nestává, tedy alespoň u některých. Podle dostupných informací totiž telefony s procesorem Exynos (jsou i varianty se Snapdragonem) od Samsungu mají závažné problémy. Telefony špatně ostří na předměty v aplikaci Fotoaparát a také se přehřívají, jak jsme informovali dříve. Mimo to vlajkovému modelu také v určitých situacích zelená obrazovka. 

Samsung se celý problém snaží co nejrychleji vyřešit, což je samozřejmě dobře. Na druhou stranu, jak se říká: "Dvakrát měř, jednou řež.". Při uspěchané snaze o nápravu problémů se zřejmě někde stala chyba a Samsung do svých telefonů poslal aktualizaci, jež nebyla úplně v pořádku

Jihokorejský Samsung tak poslední aktualizaci, která na telefon Galaxy S20 Ultra dorazila, musel stáhnout a není tak dostupná. Uvidíme, kdy dorazí další aktualizace, jež už snad veškeré chyby opraví.


Diskuze k produktu...Zobrazit vše

0 komentářů

Anketa

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Hodnotit tento produkt

VOLITELNĚ: Pokud nechcete přijít o důležité informace o telefonech, vyplňte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Přeji si být informován:

Informace bez starostí

TO NEJLEPŠÍ Z TECHARENY V EMAILU

Pravidelný výpis toho nejzajímavějšího do Vaší e-mailové schránky.