Pamatujete na hodinky Moto 360? Jsou zpět, ale tentokrát je nevyrábí Motorola Recyklace v plném proudu

30.10.2019 16:44 / od Honza Nuc
Xiaomi Mi 9
  • Motorola v roce 2015 představila krásné kruhové chytré hodinky s názvem Moto 360.
  • Nyní hodinky opět ožívají, ale pod vlajkou jiného výrobce a s pozměněným designem.

Chytré hodinky od Motoroly s názvem Moto 360 byly na tehdejší dobu opravdu krásné. Měly samozřejmě své mouchy, kruhový displej nebyl úplně kruhový kvůli uříznutému displeji na dolní straně, ale i tak se jednalo o zajímavý kousek.

Hodinky se rozhodla recyklovat společnost eBuyNow, která využila druhou generaci Moto 360 z roku 2017. Chytré hodinky mají opět operační systém Wear OS a podobný design předešlých hodinek. Jsou ale přece jen trošku odlišné. Nové Moto 360 nabízejí 1,2" OLED displej s rozlišením 360x360 pixelů a funkcí Always On. Namísto jednoho tlačítka, ale nyní nabízí tlačítka na boku rovnou dvě.

Co se týče procesoru, je zde nejnovější Snapdragon 3100 určený přímo pro chytré hodinky. Procesor je sice nejnovější, ale i tak už by potřeboval nahradit, je totiž už z roku 2018. Qualcomm už prý pracuje na novějším procesoru, ale obecně se na chytré hodinky prostě docela kašle. Nicméně i tak je 3100 rychlejší než 2100 v hodinkách TicWatch Pro, jež jsme recenzovali nedávno. Procesoru sekunduje 1 GB RAM a 8 GB vnitřní paměti.

Samozřejmě mají hodinky k dispozici měření srdečního tepu, GPS, NFC pro platby, Bluetooth 4.2 či Wi-Fi b/g/n. Moto 360 jsou také voděodolné, ale jen do 3 ATM (běžnější je 5 ATM). No a co se týče baterie, ta má jen 355 mAh, což je o dost méně, než měly právě TicWatch Pro, a ty už byly jednodenními hodinkami. I když bude novější procesor o něco více úspornější, přece jen ta výdrž nebude nijak závratná.

Moto 360 budou dostupné v prosinci za 350 dolarů, tedy zhruba 9 600 korun. Prodávat se budou ve třech barevných variantách - Steel Grey, Rose Gold a Phantom Black.

Recenze hodinek TicWatch Pro s operačním systémem Wear OS:Diskuze k produktu...Zobrazit vše

0 komentářů

Anketa

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Hodnotit tento produkt

VOLITELNĚ: Pokud nechcete přijít o důležité informace o telefonech, vyplňte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Přeji si být informován:

Informace bez starostí

TO NEJLEPŠÍ Z TECHARENY V EMAILU

Pravidelný výpis toho nejzajímavějšího do Vaší e-mailové schránky.