OnePlus Z by mohlo mít nakonec čtyři fotoaparáty na zádech Jaký bude ten čtvrtý?

16.06.2020 18:30 / od Honza Nuc
foto:  OnePlus
  • OnePlus Z (nebo Nord, chcete-li) je stále opředeno tajemstvím. I tak se dá předpokládat, že by se mohlo jednat o zajímavý telefon.
  • Podle nejnovějších informací by měl mít telefon čtyři fotoaparáty namísto tří.

OnePlus 8 Lite, OnePlus Z nebo OnePlus Nord. Je jedno pod jakým pojmenováním telefon znáte, protože se jedná o to samé zařízení. Je otázkou, jak se nakonec bude nový telefon od OnePlus jmenovat. To však není úplně důležité. Podstatnější jsou totiž specifikace, ostatně jako vždy. Nejnovější informace však hovoří o tom, že by to měl být Nord. Nazývejme ho tedy takto.

OnePlus Nord má mít procesor Qualcomm Snapdragon 765G, tedy ne Snapdragon 865 jako modely z osmičkové řady (OnePlus 8, OnePlus 8 Pro). Zařízení by se tak mělo zařadit do střední nebo vyšší střední třídy. Obestřené tajemstvím není jen jméno, ale také fotoaparáty. Původně jsme si mysleli, že OnePlus Nord nabídne tři fotoaparáty na zadní straně v sestavě 64 + 16 + 2 Mpx. Měl to být hlavní a širokoúhlý objektiv a potom senzor pro měření hloubky ostrosti.

Dle nových informací o leakera Maxe J by však měl mít telefon ještě jeden objektiv navíc. Nevíme, o jaký by se mělo jednat, ale nejspíše to bude další 2Mpx objektiv zaměřený na makro snímky. Nepředpokládáme totiž, že by OnePlus nasadilo teleobjektiv. Stát se však může cokoliv.

Co se týče dalších informací, očekáváme displej o velikosti 6,4" s 90Hz obnovovací frekvencí a dále 4000 mAh baterii s rychlým nabíjením. Nesmíme zapomenout ani na 5G konektivitu.


Diskuze k produktu...Zobrazit vše

0 komentářů

Anketa

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Hodnotit tento produkt

VOLITELNĚ: Pokud nechcete přijít o důležité informace o telefonech, vyplňte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Přeji si být informován:

Informace bez starostí

TO NEJLEPŠÍ Z TECHARENY V EMAILU

Pravidelný výpis toho nejzajímavějšího do Vaší e-mailové schránky.