OnePlus vesměs potvrdilo příchod vlastních chytrých hodinek Patrně budou mít kruhový displej

15. říjen 2020
1 min. čtení
0 videí
  • Indický twitter účet OnePlus dnes naznačil, že se brzy dočkáme nesmírně dlouho očekávaných chytrých hodinek.
  • Patrně půjde o kruhový design, ale sesterské Oppo vyrábí už vesměs klony Apple Watch, takže by nebylo zvláštní, kdyby byly hodinky podobné spíše Oppu.

O chytrých hodinkách OnePlus se hovoří asi stejně dlouho jako o hodinkách Google Pixel. A ani jedno jsme nakonec nikdy nedostali. Také proto už je nějaký ten rok ticho a fanoušci v podstatě už i přestali doufat. Nyní se ovšem konverzace kolem hodinek OnePlus opět rozjíždí, jelikož přímo samotná společnost o nich začíná nenápadně hovořit.  

Reklama

Před pár měsíce jsme tu měli Peta Lau, spoluzakladatele OnePlus, který se nechal slyšet, že lituje toho, že k hodinkám nakonec nikdy nedošlo, ale že stále není všem dnům konec. Tento sentiment dnes sdílí rovněž oficiální Twitter účet indické pobočky OnePlus. Ten zveřejnil opět známou skicu z roku 2015, kde můžeme vidět kruhové hodinky OnePlus s unikátním řemínkem.

Nový popisek k této fotce zní ovšem “Do ekosystému OnePlus přibydou další věci. Je to jen otázkou času,” tuto větu pak zakončuje v současnosti OnePlus často používaný hashtag “UltraStopsAtNothing”. To by značilo, že budou hodinky patřit do stejné kampaně jako OnePlus 8T, takže by přišly ještě letos, nebo by minimálně cílily na stejné publikum.  

Více informací samozřejmě nemámě, ale vypadá to, že příchod hodinek je vesměs zaručen. Ostatně jsme minulý měsíc už viděli v databázi certifikací hodiny OnePlus s označením Q301GB. Hodí se také zmínit, že všechny návrhy OnePlus hodinek, které jsme kdy viděli byly kruhové. Sesterská společnost Oppo už však vyrábí velice dobré hodinky s hranatým displejem, které kopírují design Apple Watch. Vzhledem k historické provázanosti značek by se tedy nabízelo, že minimálně první hodinky budou vycházet z Oppa, ale kdo ví, jak to nakonec bude. V každém případě mohou fanoušci opět začít doufat. 

Reklama
Reklama

Diskuze k článku...

0 komentářů

Anketa

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Hodnotit tento produkt

VOLITELNĚ: Pokud nechcete přijít o důležité informace o telefonech, vyplňte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Přeji si být informován:

Informace bez starostí

TO NEJLEPŠÍ Z TECHARENY V EMAILU

Pravidelný výpis toho nejzajímavějšího do Vaší e-mailové schránky.