OnePlus ve snaze omladit značku pozměnilo logo i slogan Jak se vám nové OnePlus líbí?

18.03.2020 12:28 / od Honza Nuc
JBL PartyBox 300
  • Společnost OnePlus má za sebou letos již sedm let působení na trhu s telefony a její logo se za tu dobu nezměnilo, stejně tak slogan.
  • Nyní však podle OnePlus přišel čas na změnu a především omlazení samotného loga i sloganu. Význam se nemění, jde jen o grafické změny.

Pete Lau a Carl Pei založili společnost OnePlus v prosinci 2013 a už v dubnu 2014 představili telefon OnePlus One, který byl zabijákem vlajkových modelů v pravém slova smyslu. Za poloviční cenu totiž nabízel všechno, co byste čekali u konkurenčních top modelů. OnePlus se tak profilovalo jako výrobce kvalitních telefonů, které nabízejí skvělý výkon za nižší cenu. Nejprve ani nebyly telefony dostupné pro všechny a měla je jen hrstka "vyvolených".

Nicméně jak čas plyne, čínská společnost již není tím outsiderem, kterým bývala na začátku. Postupně se etablovala mezi osvědčené a spolehlivé výrobce. Není se tak čemu divit, že ceny telefonů OnePlus postupně rostou. Roste však i jejich kvalita. A ačkoliv už má za sebou OnePlus několik úspěšných let a značce táhne na deset let, její logo i slogan čeká změna až nyní

"OnePlus nemění to, čím jsme, ale upevňuje to, za čím si stojíme - pravou duši sloganu Never Settle. Cítíme, že tyto změny zachovávají ikonické prvky naší značky, které milují naši zaměstnanci i komunita, ale zároveň vkládají do naší identity vzrušení i rovnováhu," vyjádřil se Mats Hakansson, kreativní ředitel společnosti OnePlus, s tím, že OnePlus chce omladit značku a vylepšit ji tak, aby byla snadno rozpoznatelná.

OnePlus kromě pozměněného loga a sloganu vytvořilo i nové obrázky s logem společnosti, které evokují hravost, technologii i mladistvost, se kterou souvisí i fakt, že právě na mladou generaci se čínská společnost zaměřuje.Diskuze k produktu...Zobrazit vše

0 komentářů

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Hodnotit tento produkt

VOLITELNĚ: Pokud nechcete přijít o důležité informace o telefonech, vyplňte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Přeji si být informován:

Informace bey starostí

TO NEJLEPŠÍ Z TECHARENY V EMAILU

Pravidelný výpis toho nejzajímavějšího do Vaší emailové schránky.